Dzisiaj (24 września) doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Ford Fiesta z Mercedesem Vito.
Do zdarzenia doszło około godziny 15.15 na skrzyżowaniu ul. Paderewskiego i ul. Kościuszki w Jarocinie. Na miejscu pracuje policja. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nikt w tym wypadku nie odniósł znaczących obrażeń.
CZYTAJ TAKŻE: Śmiertelnie niebezpieczne skrzyżowanie? Internauci komentują [KLIKNIJ]
Świadkowie wypadku twierdzą, że na tym skrzyżowaniu przynajmniej raz w tygodniu dochodzi do zdarzenia drogowego.
Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.
Komentarze (0)