Reklama

Zderzenie ciężarówek na obwodnicy Jarocina. Jeden z pojazdów staranował bariery

Opublikowano: czw, 25 cze 2020 14:23
Autor:

Zderzenie ciężarówek na obwodnicy Jarocina. Jeden z pojazdów staranował bariery  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

Uwaga! Wypadek na obwodnicy Jarocina.

 Służby ratunkowe pracują na obwodnicy pomiędzy Cielczą a Jarocinem.

Na pasie w kierunku Jarocina zderzyły się dwie ciężarówki. Jeden z pojazdów staranował bariery energochłonne.

 

 

Na miejscu jest straż pożarna, policja i Zespół Ratownictwa Medycznego. Nieoficjalnie wiadomo, że dwie osoby zostały poszkodowane. 

 

Informacja będzie aktualizowana

 

[AKTUALIZACJA]      

 

Na wysokości Cielczy zderzyły się dwie ciężarówki. Dwie osoby są poszkodowane. Kierowcy opuścili pojazdy o własnych siłach.

 

Droga jest całkowicie zablokowana.

 Na miejscu  pracują cztery zastępy straży pożarnej: 2 JRG Jarocin, OSP Mieszków, OSP Cielcza.    

Jak informuje policja - wyznaczono objazdy z Poznania do Jarocina przez Mieszków i Cielczę. Jedna osoba trafiła do szpitala.

 

[AKTUALIZACJA 16:00]


 Kierowcy informują, że korki tworzą się na starej drodze krajowej nr 11.      

 

[AKTUALIZACJA 19:03]


 Jeszcze trwają utrudniania związane z wypadkiem. Pomoc drogowa zabrała już jedną z ciężarówek. Trudno określić, jak długo potrwa usuwanie  drugiego pojazdu.  Droga cały czas jest zablokowana.

 

 Utrudnienia zakończyły się o godz. 23.43 

Policja podała szczegóły zdarzenia

 - Mieszkaniec gminy Jelcz-Laskowicze na drodze S11 jadąc manem w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego w trakcie manewru omijania doprowadził do zderzenia z stojącym na poboczu manem z naczepą, którego kierowcą był obywatel Ukrainy – relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.

 

Pierwszy z tirów uderzył w barierę oddzielającą jezdnię od pobocza, po czym ją przebił. Kierowca pojazdu - sprawca zdarzenia - trafił do szpitala. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń ciała. Został ukarany mandatem                         

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (9)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +0 / -0

  Arzy

  Oto mój Sługa, którego podtrzymuję. Wybrany mój, w którym mam upodobanie. Sprawiłem, że Duch mój4 na Nim spoczął; On przyniesie narodom Prawo4. 2 Nie będzie wołał ni podnosił głosu, nie da słyszeć krzyku swego na dworze. 3 Nie złamie trzciny nadłamanej, nie zagasi knotka o nikłym płomyku. On niezachwianie przyniesie Prawo. 4 Nie zniechęci się ani nie załamie, aż utrwali Prawo na ziemi, a Jego pouczenia wyczekują wyspy. 5 Tak mówi Pan Bóg, który stworzył i rozpiął niebo, rozpostarł ziemię wraz z jej plonami, dał ludziom na niej dech ożywczy i tchnienie tym, co po niej chodzą. 6 «Ja, Pan, powołałem Cię słusznie, ująłem Cię za rękę i ukształtowałem, ustanowiłem Cię przymierzem dla ludzi, światłością dla narodów, 7 abyś otworzył oczy niewidomym, ażebyś z zamknięcia wypuścił jeńców, z więzienia tych, co mieszkają w ciemności. 8 Ja, któremu na imię jest Jahwe5, chwały mojej nie odstąpię innemu ani czci mojej bożkom. 9 Pierwsze wydarzenia oto już nadeszły, nowe zaś Ja zapowiadam, zanim się rozwiną, [już] wam je ogłaszam». Hymn o zwycięstwie Pana 10 Śpiewajcie Panu pieśń nową, chwałę Jego od krańców ziemi! Niech Go sławi morze i co je napełnia, wyspy wraz z ich mieszkańcami! 11 Niech głos podniesie pustynia z miastami, osiedla, które zamieszkuje Kedar. Mieszkańcy Sela6 niech wznoszą okrzyki, ze szczytów gór niech nawołują radośnie! 12 Niech oddają chwałę Panu i niechaj głoszą cześć Jego na wyspach! 13 Jak bohater posuwa się Pan, i jak wojownik pobudza waleczność; rzuca hasło, okrzyk wydaje wojenny, góruje męstwem nad nieprzyjaciółmi. 14 «Milczałem od długiego czasu, w spokoju wstrzymywałem siebie, teraz jakby rodząca zakrzyknę, dyszeć będę z gniewu, zabraknie mi tchu. 15 Wypalę góry i wzgórza, sprawię, że wyschnie wszystka ich zieleń, przemienię rzeki na stawy, a jeziora osuszę. 16 Sprawię, że niewidomi pójdą po nieznanej drodze, powiodę ich ścieżkami, których nie znają, ciemności zmienię przed nimi w światło, a wyboiste miejsca w równinę. Oto są rzeczy, których dokonam i nie zaniecham. 17 Wstecz się odwrócą z wielkim zawstydzeniem ci, którzy w bożkach pokładają ufność, którzy mówią ulanym posągom: "Jesteście bogami naszymi"». Niektorzy proboja zyć na kims twierdzac ze mozna mieć wielu włascicieli. A To Pan Zastepów daje mieszkania nie człowiek . Koronawirus jest z lewej strony. Odtrutka :) exsmisja

 • rok temu | ocena +7 / -1

  koks

  jakość tych filmów coraz gorsza na tej Jarocińskiej

 • rok temu | ocena +3 / -3

  Poprawa

  Franek zluzuj majty...

 • rok temu | ocena +3 / -0

  M.A.

  Zderzyły się???

 • rok temu | ocena +0 / -1

  Mlody

  Lekko za haczyk tandemu dużego