Wydarzenie wpisuje się w letni program aktywności przygotowanych dla mieszkańców Jarocina. Pierwsza potańcówka pokazała, że jarociński rynek może być nie tylko miejscem spacerów i spotkań, ale także przestrzenią wspólnej zabawy dla osób w każdym wieku.
Bachata porwała uczestników potańcówki
- Atmosfera była po prostu magiczna, a uśmiechy nie schodziły z Waszych twarzy. Ogromne brawa i podziękowania należą się Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej. To właśnie z nimi zatańczyliśmy zmysłową bachatę! Kto był, ten wie - to była absolutnie mega integracja i świetny sposób na spędzenie letniego wieczoru w gronie sąsiadów i przyjaciół - napisała gmina Jarocin w mediach społecznościowych.
Na wydarzenie przybyła burmistrz Jarocina Urszula Wyremblewska - Korzyniewska.
Kolejna odbędzie się 23 lipca.
Komentarze (0)