Reklama

Reklama

Zakład Gospodarki Odpadami WCR otrzymał puchar. Takie uzasadnienie nagrody chciałby usłyszeć każdy

Opublikowano: czw, 5 lis 2020 17:40
Autor:

Zakład Gospodarki Odpadami WCR otrzymał puchar. Takie uzasadnienie nagrody chciałby usłyszeć każdy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

Jarocin. Puchar i dwa wyróżnienia za osiągnięcia 2019 roku zdobyła jarocińska spółka ZGO - Wielkopolskie Centrum Recyklingu. Ze względu na stan epidemii nagrody zostały wręczone zdanie.

 

Jarocińskie ZGO-WCR zostało uhonorowane najważniejszą nagrodą w konkursie Puchar Recyklingu. Dodatkowo zakład został wyróżniony w zakresie zbiórki i zagospodarowania baterii w kategorii „Zielona Bateria” oraz w kategorii „Aktywni w Wielkopolsce”.

 

Puchar Recyklingu dla ZGO przyznała Krajowa Izba Gospodarcza. Jak podkreślili organizatorzy konkursu, „nagrodzeni w 2019 roku uzyskali bardzo dobre wyniki w selektywnej zbiórce odpadów wszystkich frakcji i realizowali ciekawe działania edukacyjne”.

 

- ZGO-WCR radzi sobie bardzo efektywnie nie tylko w działalności bieżącej, ale również wybiega daleko w przyszłość. Przyznając ten puchar kierowaliśmy się m.in. tym, że firma bardzo dalekosiężnie dostrzega potrzeby zmian, inwestuje w produkcję oraz w znacznym stopniu wykorzystuje energię odnawialną - stwierdził przed ogłoszeniem nagrody dla ZGO, Krzysztof Kawczyński, przewodniczący komitetu ochrony środowiska Krajowej Izby Gospodarczej.

 

Przy ocenie brano pod uwagę zarówno wyniki w zbiórce zagospodarowaniu poszczególnych frakcji, jak i efektywność wprowadzanych rozwiązań w tym zakresie.

 

Zwycięzcy zostali ogłoszeni podczas październikowej Gali Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON, która zdecydowanie różniła się od poprzednich.

 

Ze względu na szereg ograniczeń związanych z pandemią oraz z uwagi na chęć zapewnienia jak największego bezpieczeństwa uczestnikom, gala odbyła się w formie transmisji online.

 

Teraz przyszedł czas na wręczenie nagrody. Organizatorzy przedsięwzięcia przyjechali do siedziby spółki w Jarocinie i przekazali statuetkę i dyplom na ręce zarządu spółki.

 

 

- Ten rok jest szczególny nie tylko z uwagi na Covid-19, ale także dlatego, że nasz zakład został wyjątkowo potraktowany w obecnej edycji konkursu - podkreśla szef ZGO-WCR. (…) Chcemy podziękować za docenienie wkładu, jaki pracownicy zakładu wnieśli w otrzymanie tych nagród. Podziękowania, chcemy także złożyć naszym partnerom - 19 samorządom z Wielkopolski, dzięki którym udaje nam się osiągać tak wspaniałe rezultaty - podkreśla Gibasiewicz.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (6)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • rok temu | ocena +0 / -0

  pja

  Za pucharkiem pewnie przyjadą warszawskie śmieci.

 • rok temu | ocena +2 / -0

  znów gazeta wykasuje? to ma być wasz sukces?

  za to że sprowadzili do Jarocina smród i pewnie w przyszłości zagładę dla mieszkańców?! powinni dostać puchar ze śmieci który smierdzi żeby pamiętali o swoim sukcesie

 • rok temu | ocena +1 / -1

  ~ więc przestańmy się bać kociej wiary

  Prof. Wojciech Sadurski wygrał z Prawem i Sprawiedliwością. Nazwał "PiS zorganizowaną grupą przestępczą", co nie spodobało się partii. Sprawa trafiła do sądu, a teraz poznaliśmy jej finał. Sąd Apelacyjny w Warszawie oddalił apelację i tym samym utrzymał w mocy wyrok Sądu Okręgowego oddalający powództwo PiS przeciwko prof. @WojSadurski za użycie pr... Rozwiń

 • rok temu | ocena +0 / -0

  żarcik o przysłowiowym jasiu:

  Przychodzą do jasia sąsiedzi i mówią:- Jasiu, damy ci co tydzień mały pieniążek za to że będziesz zbierał od nas to co nam niepotrzebne co dla nas problemem na swoje podwórko, potem se w tym pogrzebiesz i co znajdziesz to twoje no wiesz, damy ci "zarobić" (tu się śmiali mocno), bo wiemy że ty sam nie umiesz zarabiać, po prostu kiepski słaby jesteś ... Rozwiń

 • rok temu | ocena +1 / -0

  mercedes

  nalezy im sie tez nagroda za szanowanie pracownikow ktorzy dla nich zarabiaja