Reklama

„Za zasługi dla Powiatu Jarocińskiego” - nagrody czekają

Opublikowano: sob, 26 gru 2020 08:47
Autor:

„Za zasługi dla Powiatu Jarocińskiego” - nagrody czekają  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

„Za zasługi dla Powiatu Jarocińskiego” - po raz kolejny Starostwo Powiatowe w Jarocinie ogłasza nabór kandydatów do zaszczytnego tytułu.

 

Nagrody przyznawane są w pięciu kategoriach. Starosta jarociński zdecyduje również komu należy się Nagroda Specjalna. Trafia ona do osoby, której osiągnięcia wykraczają poza zakres podstawowych kategorii plebiscytu.

 

Pretendować do nagrody mogą osoby fizyczne i prawne oraz organizacje pozarządowe. A także jednostki, które nie posiadają osobowości prawnej pod warunkiem, że całokształt ich działalności zawodowej i społecznej, wybitnie przyczynił się do rozwoju i promocji powiatu jarocińskiego.

 

Gala powiatu jarocińskiego 2020 z nagrodami za zasługi

 

Plebiscyt „Za zasługi dla Powiatu Jarocińskiego”

Kandydatów można zgłaszać do czwartku - 31 grudnia w następujących kategoriach:

Gospodarka - za kreatywne, konsekwentne działanie na rzecz rozwoju gospodarczego powiatu,

Oświata, kultura i sport - za całokształt działalności lub konkretne przedsięwzięcie mające wpływ na kreowanie pozytywnego wizerunku powiatu,

Działalność społeczna - za osiągnięcia, które w znaczący sposób przyczyniają się do rozwiązywania lokalnych problemów społecznych,

Młody talent - nagroda dla osób fizycznych w wieku do 25 lat, które wyróżniają się na niwie naukowej, sportowej, kulturalnej i społecznej przyczyniając się tym samym do promocji powiatu,

Rolnictwo - o statuetkę mogą ubiegać się zarówno osoby indywidualne, jak i organizacje i instytucje przyczyniające się do rozwoju rolnictwa na terenie powiatu jarocińskiego.

 

 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 10 miesięcy temu | ocena +2 / -0

    brakuje kategorii

    powinni zgłosić radnego skazanego z pisu Mirosława D. rozsławił powiat na całą Polskę! tak samo byłego rzecznika powiatu też skazanego co to nazwał starościny towarem, tylko do jakiej kategorii ich zaklasyfikować