Reklama

Wzruszające Mikołajki w "Ogrodzie Marzeń" [VIDEO+FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Wzruszające Mikołajki w "Ogrodzie Marzeń" [VIDEO+FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Tylu osób na Mikołajkach Fundacji „Ogród Marzeń” nie było chyba nigdy. Hala Odlotów, w której odbywała się impreza z ledwością pomieściła wszystkich gości.

 

 

Mikołajki Fundacji „Ogród Marzeń” odbyły się 6 grudnia w siedzibie organizacji na Hali Odlotów. Przybyli nie tylko podopieczni fundacji, ale całe ich rodziny, wolontariusze i sympatycy fundacji – m.in. starosta powiatu – Lidia Czechak i jej zastępczyni – Katarzyna Szymkowiak.

- Co roku spotykamy się tutaj jak w jednej wielkiej rodzinie. Z każdym rokiem jest ona większa. Mamy nowych podopiecznych, nowych stypendystów, wolontariuszy. Cieszymy się bardzo, że nasz fundacyjna rodzina rozrasta się – powiedziała Beata Frąckowiak-Piotrowicz – prezes Fundacji „Ogród Marzeń”

 

Część artystyczną poprowadziła Kinga Regulska, która wcześniej poprowadziła warsztaty plastyczne z wolontariuszami i podopiecznymi, w trakcie których powstała świąteczna dekoracja sali. Uczniowie Zespołu Szkół w Rusku przygotowali bardzo sympatyczne jasełki. Oczywiście było też śpiewanie kolęd, odwiedziny Mikołaja z prezentami, słodki poczęstunek, a na koniec szaleńcza zabawa.

 

Przy organizacji spotkania pomagali wolontariusze. Uczniowie Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 oraz Zespół Szkół Przyrodniczo – Biznesowych w Tarcach upiekli pyszne pierniki.

Relację ze spotkania mikołajkowego w Fundacji "Ogród Marzeń" możecie zobaczyć na naszym VIDEO. Przygotowaliśmy tez dla was galerię z mnóstwem zdjęć.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE