Reklama

Wziąłeś udział w Narodowym Spisie Powszechnym - teraz zgłoś się do loterii

Opublikowano: sob, 5 cze 2021 15:00
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Wziąłeś udział w Narodowym Spisie Powszechnym - teraz zgłoś się do loterii - Zdjęcie główne

Wziąłeś udział w Narodowym Spisie Powszechnym - teraz zgłoś się do loterii | foto Zdjęcie poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wziąłeś udział w Narodowym Spisie Powszechnym - teraz zgłoś się do loterii. Do wygranie kasa i samochody.

Reklama

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpoczął się 1 kwietnia. Taki spis odbywa się raz na 10 lat i dotyczy każdej osoby mieszkającej stale, bądź czasowo, na terenie Polski. Jest obowiązkowy. Potrwa do końca września.

Jak wyjaśnia Głównego Urzędu Statystycznego, spisowi podlegają „osoby fizyczne stale zamieszkałe i czasowo przebywające w mieszkaniach, budynkach i innych zamieszkanych pomieszczeniach niebędących mieszkaniami na terenie Polski oraz osoby fizyczne niemające miejsca zamieszkania”. Podlegają mu także „mieszkania, budynki, obiekty zbiorowego zakwaterowania i inne zamieszkane pomieszczenia niebędące mieszkaniami”

Wziąłeś udział w Narodowym Spisie Powszechnym - teraz zgłoś się do loterii. Rachmistrz spisowy nie odwiedzi cię w domu

Tym razem spis jest przeprowadzany na dwa sposoby: metodą samospisu internetowego oraz uzupełniająco metodą wywiadu telefonicznego. Ze względu na pandemię w tym roku zrezygnowano z wizyt rachmistrzów w naszych domach. 

Zakres informacji zbieranych w spisie to m.in. charakterystyka demograficzna, aktywność ekonomiczna, poziom wykształcenia, migracje, charakterystyka etniczno-kulturowa czy zasoby mieszkaniowe. W formularzu spisowym nie ma pytań dotyczących zarobków, dochodów czy stanu majątkowego. Dokładna lista pytań dostępna jest w dedykowanej zakładce na stronie spis.gov.pl.

Wziąłeś udział w Narodowym Spisie Powszechnym - teraz zgłoś się do loterii. Kolejne losowanie już wkrótce

Każdy, kto dokonał już spisania może wziąć udział w specjalnej loterii. Do wygrania są pieniądze i samochody.

Loteria podzielona jest na 6 etapów, w których rozlosowane zostaną karty przedpłacone o wartości 500 i 1000 zł oraz finał - w którym do wygrania będzie 16 samochodów osobowych marki Toyota YARIS. 

Aby wziąć udział w danym etapie należy zarejestrować kod i zgłosić się do loterii w określonym terminie. Harmonogram sprawdzisz na stronie  https://loteria.spis.gov.pl/. Ostatnie zgłoszenia przyjmowane będą do 7 lipca.

Im szybciej się spiszemy i zarejestrujemy swój udział w loterii, tym mamy więcej szans na wygraną.

Wziąłeś udział w Narodowym Spisie Powszechnym - teraz zgłoś się do loterii. Gdzie uzyskać więcej informacji?

Bieżące informacje i przypomnienia o terminach nadsyłania zgłoszeń oraz terminach losowań znajdują się między innymi na profilu GUS w mediach społecznościowych.

Można je także uzyskać pod numerem telefonu (22) 871-99-21 (infolinia czynna w dni robocze w godz. 9.00 - 17.00, koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora). Organizatorem loterii jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

W loterii mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które już dokonały samospisu, wyraziły chęć udziału w loterii i za pośrednictwem wiadomości e-mail otrzymały 10-znakowy alfanumeryczny kod potwierdzający dokonanie samospisu, a także prawidłowo zarejestrowały zgłoszenie za pośrednictwem strony internetowej loterii.

Kolejne losowania nagród odbędą się 8 i 18 czerwca oraz 2 i 9 lipca. Wtedy też będzie można wygrać karty przedpłacowe o wartości 500 i 1000 zł. W ostatnim losowaniu 14 lipca - do wygrania będzie 14 samochodów.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 4 miesiące temu | ocena +0 / -1

  wiosna

  no ale co, nie spisujemy się "stadnie", że kolejna loteria ogłoszona ?

  • 4 miesiące temu | ocena +1 / -0

   guz

   To już ostatni miesiąc loterii. loteria jest od kwietnia do czerwca.