Redakcja „Gazety” i portalu jarocinska.pl ogłasza plebiscyty na Najpopularniejszego Sportowca i Najpopularniejszego Trenera Roku 2019.
Wzorem lat ubiegłych redakcja „Gazety Jarocińskiej” i portalu jarocinska.pl organizuje plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Najpopularniejszego Trenera 2019 roku. O wynikach plebiscytu zadecydują kibice – nasi Czytelnicy, którzy wezmą udział w głosowaniu sms-owym i za pomocą kuponów zamieszczanych w kolejnych wydaniach „Gazety”.
Poniżej publikujemy listę sportowców i trenerów, którzy naszym zdaniem swoimi osiągnięciami wyróżnili się w minionym roku. Ta lista jednak nie jest jeszcze zamknięta. Czytelnicy mogą bowiem zgłosić kandydatury sportowców i trenerów, jeśli uznają, że swoimi wynikami osiągniętymi w 2019 roku zasługują na nominacje, a nie zostali na naszej liście umieszczeni.
Wasze zgłoszenia należy kierować na adres mailowy p.witwicki@jarocinska.pl. Zgłoszenie musi zawierać: imię i nazwisko zgłaszanego sportowca lub trenera, dyscyplinę sportu, reprezentowany aktualnie klub, krótkie uzasadnienie tej nominacje oraz zdjęcie sportowca/trenera. Termin zgłoszeń upłynie 7 lutego 2020 r. (piątek) o godz. 12.00. W kolejnym numerze „Gazety” podamy już ostateczną listę kandydatów na Najpopularniejszego Sportowca oraz Najpopularniejszego Trenera 2019 roku wraz z zasadami głosowania.
Patronat nad tegorocznym plebiscytem objęło Starostwo Powiatowe w Jarocinie.
Lista kandydatów do tytułu sportowca 2019 roku:
Dawid Aleksandrowicz – UKS Przełaj Żerków – lekkoatletyka
Wojciech Banaszak – Błękitni Sparta Kotlin – piłka nożna
Maja Bierła – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo
Igor Bogaczyński - MKL Jarocin - lekkoatletyka
Maciej Chmiel – MKL Jarocin - lekkoatletyka
Natalia Drzewiecka – UKS Przełaj Żerków – lekkoatletyka
Mateusz Dunaj – JKS Jarota Jarocin – piłka nożna
Jakub Goździaszek – Grom Golina – piłka nożna
Kacper Gowgiel – UKS Piątka Jarocin - lekkoatletyka
Marta Haczyk – UKS Przełaj Żerków - lekkoatletyka
Dawid Idzikowski – JKS Jarota Jarocin – piłka nożna
Roksana Jędraszak – MKL Jarocin – lekkoatletyka
Sandra Jędrzejak - MLUKS Victoria Jarocin – kolarstwo
Emilia Jędrzejczak - MUKS Białe Tygrysy Jarocin - taekwondo
Szymon Juszczak - UKS Przełaj Żerków – lekkoatletyka
Jakub Kłodziński – WKS Witaszyce
Nikodem Kolecki - Akademia Piłkarska Reissa – piłka nożna
Alicja Kowańdy – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo
Dariusz Małecki – GKS Jaraczewo – piłka nożna
Bartosz Mikler – MLUKS Victoria Jarocin – kolarstwo
Joanna Piotrowicz, Zuzanna Kujawa, Maria Cuprych, Tatian Olszewska – TKS Siatkarz Jarocin – siatkówka
Anita Murawska - MUKS Białe Tygrysy Jarocin - taekwondo
Julia Naskręska - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo
Patryk Naskręski - MUKS Białe Tygrysy Jarocin - taekwondo
Jakub Nowak – LZS Cielcza – piłka nożna
Oliwia Pasiak - TKS Siatkarz Jarocin – siatkówka
Julia Pawełczyk – MKL Jarocin - lekkoatletyka
Nikodem Roszak – Akademia Piłkarska Reissa – piłka nożna
Mateusz Rutkowski – UKS Komorzanka Komorze – warcaby
Wiktor Smoczyk – MLUKS Victoria Jarocin - triathlon
Marta Stasik – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo
Martyna Stasik - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo
Paulina Stempniak – UKS Piatka Jarocin - lekkoatletyka
Aleksandra Styś – MKL Jarocin – lekkoatletyka
Weronika Szymańska - MUKS Białe Tygrysy Jarocin - taekwondo
Aleksandra Szymczak - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo
Joanna Szymczak - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo
Zuzanna Szymkowiak - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo
Jan Tomczak – weteran - lekkoatletyka
Patrycja Tomczak – UKS Komorzanka - warcaby
Nikodem Urban - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo
Liwia Włoszczyk – UKS Przełaj Żerków - lekkoatletyka
Natalia Wosiek – MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo
Michalina Wróbel - MUKS Białe Tygrysy Jarocin – taekwondo
Kamil Filipiak - LZS Cielcza – piłka nożna
Lista kandydatów do tytułu trenera 2019 roku:
Mateusz Gościniak – MKL Jarocin – lekkoatletyka
Michał Gulcz – Błękitni Sparta Kotlin – piłka nożna
Piotr Kryś – JKS Jarota Jarocin – piłka nożna
Paweł Kryś – LZS Grom Golina – piłka nożna
Adam Sobczak – TKS Siatkarz Jarocin – siatkówka
Kamil Stefaniak – GKS Jaraczewo – piłka nożna