Reklama

Wspieram jarocińskie: Szukamy bezpośrednich dostawców żywności.

Opublikowano:
Autor:

Wspieram jarocińskie: Szukamy bezpośrednich dostawców żywności. - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wspieram Jarocińskie: Szukamy rolników, którzy chcieliby bezpośrednio sprzedawać swoje produkty: warzywa i owoce, mięso, jajka, miód, sery.

 

Łączenie lokalnych dostawców żywności z klientami, to kolejna inicjatywa, która narodziła się w ramach akcji #wspieramjarocinskie.

 

Akcję #wspieramjarocinskie stworzyliśmy w redakcji odpowiadając na potrzeby naszych Czytelników i Klientów reklamowych, którzy próbują odnaleźć się w trudnych czasach.

Samą inicjatywę #wspieramjarocinskie wymyśliła Julia Kaczmarek, która mieszka a Anglii, ale pomyślała o tym, że musimy wspierać lokalną gospodarkę tu w Jarocinie, by przetrwa, by ratować miejsca pracy w małej ojczyźnie.

 

Akcja Wspieramy jarocińskie

To początek akcji „Wspieram jarocińskie” Poprosiliśmy mieszkańców, by nie tylko przyłączyli się do niej, ale również, by pomogli nam ją rozwijać. Założyliśmy na Facebooku grupę #wspieramjarocinskie. Zachęcamy do tego, by dołączyć do niej [KLIKNIJ TU]

Jednym z pomysłów jest stworzenie kooperatywy, która pomoże połączyć lokalnych rolników, producentów żywności z odbiorcami. Chcemy, jako „Gazeta” stworzyć taką sieć i łączyć dostawców z klientami.

Dlatego zachęcamy wszystkich rolników, którzy chcą sprzedawać warzywa i owoce, mięso, jajka, miód, sery lub inne produkty, do kontaktu z nami.

Można pisać drogą mailową na adres: b.piotrowicz@jarocinska.pl

lub dzwonić 508 -318-924

Piszcie i dzwońcie również wówczas jeśli macie inne pomysły, jak możemy pomóc lokalnym firmom.

Wspieramy jarocińskie – siła jest w nas!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE