Reklama

Wójt nie chciał podwyżki

Opublikowano:
Autor:

 Wójt nie chciał podwyżki  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

8.088 zł brutto będzie wynosiło wynagrodzenie wójta Kotlina. Mirosław Paterczyk będzie zarabiał tyle samo, co przez ostatnie cztery lata. Nie chciał, aby radni ustalili mu wyższą pensję. O wynagrodzeniu włodarza Kotlina rozmawiano na wspólnym posiedzeniu komisji oświaty i budżetu. Najpierw sekretarz Michał Urbaniak przedstawił wszystkie składniki pensji wójta, po czym Hieronim Adamski, który prowadził posiedzenie komisji zaapelował, aby radni „poważnie podeszli do tematu”.

- Przez ostatnie cztery lata wynagrodzenie pana wójta nie wzrosło. Myślę, że tutaj powinniśmy się poważnie pochylić nad tym problemem i podnieść to wynagrodzenie. A jakie stawki, to proszę przemyśleć - rozpoczął Tomasz Kosiński, przewodniczący Rady Gminy Kotlin. Zanim radni zgłosili jakiekolwiek propozycje, wójt poprosił o głos.

- Chciałbym, aby wynagrodzenie pozostało na tym samym poziomie. Żebyście państwo nie podejmowali decyzji o jakichkolwiek podwyżkach. To jest moja prośba i chciałbym, aby tak pozostało - stwierdził Paterczyk. Przewodniczący rady zaproponował, aby uwzględnić wolę wójta. Więcej w aktualnym wydaniu „Gazety Jarocińskiej”.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE