Reklama

Wiemy, kto zorganizuje Jarocin Festiwal 2015

Opublikowano:
Autor:

Wiemy, kto zorganizuje Jarocin Festiwal 2015 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Trzy agencje wystartowały w przetargu na organizację jarocińskiego festiwalu: Agencja Go Ahead z Poznania, Agencja Prestige MJM z Ostrowa Wielkopolskiego oraz Agencja Concept Music Art z Balic. Dziś gmina Jarocin wyłoniła zwycięzcę.

Oferty można było składać do wczoraj do godz. 15.00. Przed chwilą poznaliśmy wyniki.

Prestige MJM z Ostrowa Wielkopolskiego będzie organizatorem Jarocin Festiwal 2015. W ogłoszonym przez gminę postępowaniu ostrowska agencja złożyła najkorzystniejszą ofertę ostateczną, która uzyskała niespełna trzypunktową przewagę nad propozycją Agencji Concept Music Art z Balic. Umowa między jarocińskim samorządem a Prestige MJM ma zostać podpisana w ciągu 10 dni” – ogłosiły władze miasta.

Jak informuje Biuro Promocji Gminy, oferty oceniane były według pięciu kryteriów, za które maksymalnie można było uzyskać 100 punktów. „Oferta Prestige MJM zdobyła 88,5 pkt. Niespełna trzy punkty mniej komisja przyznała ofercie Concept Music Art. Z Balic. Oferta złożona przez dotychczasowego organizatora festiwalu w Jarocinie, czyli Agencję Go Ahead z Poznania, uzyskała 39 pkt.” – głosi komunikat urzędu. Tym samym potwierdziły się doniesienia portalu jarocinska.pl.

Zgodnie z przepisami termin zawarcia umowy z organizatorem festiwalu nastąpi po upływie 10 dni od dnia przesłania agencjom, które uczestniczyły w postępowaniu, zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE