Reklama

Wiceburmistrz w delegacji nad morzem

Opublikowano:
Autor:

Wiceburmistrz w delegacji nad morzem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

- Jadę do Gdańska na konferencję „Miasta w internecie”, która zaczyna się dzisiaj o godz. 15.00. Cały blok jest poświęcony nowym mediom i technologiom w edukacji - tłumaczy wiceburmistrz Robert Kaźmierczak. Uprzedza też ewentualne komentarze, na temat wyjazdu. - Nie będę paradował po plaży, jestem za gruby - ucina.

Jak czytamy na stronie organizatora - Konferencja „Miasta w Internecie” to największe w Polsce spotkanie przedstawicieli środowisk samorządowych, administracji centralnej, sektora teleinformatycznego, mediów, organizacji pozarządowych i środowiska naukowego poświęcone modernizacji i rozwojowi Polski dzięki skutecznemu wykorzystaniu rozwiązań cyfrowych.

Zastępca burmistrza zdradza, że zainteresowany tematem „cyfrowych szkół”. Trzydniową konferencję podzielono na trzy ścieżki - edukacyjną, administracyjną i projektów. Prelegentami dyskusji panelowych są nie tylko naukowcy, ale też samorządowcy i przedstawiciele środowisk biznesowych. Organizatorzy zadbali również o dobre samopoczucie uczestników. Dla przykłądu dzisiaj wieczorem między innymi „Party na Ołowiance”.

ZOBACZ TEŻ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE