Reklama

Wiceburmistrz da wykład o oświacie w Warszawie

Opublikowano:
Autor:

Wiceburmistrz da wykład o oświacie w Warszawie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Ledwie burmistrz Adam Pawlicki wrócił z kongresu w Krakowie, a już w drodze do stolicy jest jego zastępca Robert Kaźmierczak.

- Zostałem zaproszony na Edukacyjny Open Space realizowany w ramach programu Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności - tłumaczy wiceburmistrz, który jest właśnie w pociągu do stolicy.

Spotkanie rozpocznie wystąpienie minister Joanny Berdzik, która przedstawi kierunki i wizje rozwoju edukacji w Polsce. Nowe sposoby na edukację przedstawi Dominik Granada, twórca i dyrektor Wolnej Szkoły na Ursynowie oraz Dorota Fiett, dyrektor Bednarskiej Szkoły Realnej w Warszawie. Podczas spotkań zaprezentowany zostanie raportu z badań przeprowadzonych przez Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej, dotyczący dyskrynimacji w szkole. Odbędzie się także warsztat metodą superwizji grupowej Trudne sytuacje  w szkole.

Jak można wyczytać w programie konferencji, spotkanie z Robertem Kaźmierczakiem zaplanowano na godz. 15.00. Jego tematem jest „Polityka oświatowa na poziomie gminy a wizja rozwoju edukacji. Reorganizacja szkół szansą na racjonalizację polityki oświatowej w gminie.”

- Zastępca burmistrza Jarocina w dziale poświęconym polityce oświatowej na poziomie gminy w kontekście rozwoju edukacji przedstawi jarocińskie doświadczenia z zakresu racjonalizacji polityki oświatowej w gminie – precyzuje Kancelaria Burmistrza Jarocina.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE