Reklama

Weź nawet 5 tys. zł. Ciągły konkurs na dotacje

Opublikowano:
Autor:

Weź nawet 5 tys. zł. Ciągły konkurs na dotacje - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Fundacja 750-lecia Jarocina zaprasza organizacje pozarządowe i grupy nieformalne do składania projektów mających na celu ochronę i promocję zdrowia poprzez prowadzenie zajęć kulturalnych dla dzieci i młodzieży, propagujących alternatywne formy spędzania wolnego czasu.

W ramach zadania musi zostać zrealizowany program profilaktyczny lub socjoterapeutyczny dla uczestników projektu. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 5.000 zł. Nabór wniosków odbywać się będzie w sposób ciągły. Oferty składać będzie można wyłącznie drogą elektroniczną w generatorze witkac.pl od 15 września.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny TUTAJ.

Spotkanie informacyjne dla wszystkich potencjalnych beneficjentów oraz osób zainteresowanych odbędzie się w środę 16 września o godz. 14.00 w pałacu Radolińskich. Tuż po nim (w godzinach 15.00-19.00) zaplanowano bezpłatne szkolenie dotyczące tworzenia innowacyjnych programów profilaktycznych, które poprowadzi Krzysztof Kaźmierowski, na co dzień pracownik poznańskiego „Monaru”, pedagog, specjalista psychoterapii uzależnień.

Zapisy na szkolenie odbywają się mailowo: fundacja@jarocin.pl lub telefonicznie pod nr.: 886/880-420. Termin zgłoszeń upływa 14 września.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE