Reklama

Ważna zmiana dla mieszkańców gminy Jarocin. Możesz mieć na nie wpływ

Opublikowano: pon, 6 sty 2020 11:33
Autor:

Ważna zmiana dla mieszkańców gminy Jarocin. Możesz mieć na nie wpływ - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Burmistrz Jarocina Adam Pawlicki przystępuje do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Jarocin. Każdy, kto jest zainteresowany, może złożyć wniosek do studium.

 

 

Zmiana obejmuje obszar administracyjny gminy Jarocin. Mieszkańcy, którzy chcą wnieść swoje uwagi i postulaty do nowelizacji studium mogą składać wnioski w tej sprawie.

 

 

 

Należy to zrobić na piśmie zaadresowanym do burmistrza Jarocina lub do Urzędu Miejskiego w Jarocinie (al. Niepodległości 10, 63-200 Jarocin). Dokument można także przesłać za pomocą środków komunikacji elektronicznej (bez konieczności opatrywania bezpiecznym podpisem elektronicznym) na adres e-mail: [email protected]

 

 

Termin został wyznaczony na piątek - 31 stycznia 2020 r. Każdy wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy. Organem właściwym do rozpatrzenia wniosków jest burmistrz Jarocina.

 

 

 

Z obwieszczeniem burmistrza w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Jarocin można się zapoznać na stronie: http://bip2.wokiss.pl/jarocin/bip/dostep-do-innych-informacji-publicznych/obwieszczenia-i-informacje-burmistrza-jarocina.html?pid=14064

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +3 / -3

    samozot

    burmistrz jest super a wszyscy siedza cicho