Kolejna nietypowa interwencja straży pożarnej w Jarocinie.
Awaria windy na Nowym Świecie. Kobiety same wezwały pomoc
W czwartek wieczorem, 25 czerwca, pomocy ratowników potrzebowały dwie kobiety, które zostały więzione w windzie na osiedlu Nowy Świat w Jarocinie. Co się wydarzyło?
Dźwig uległ awarii. Zgłoszenie do straży pożarnej wpłynęło o godz. 20.17. Jak ustalono, serwisant miał dotrzeć do Jarocina dopiero za ponad dwie godziny.
- Nasze działania polegały na otwarciu windy przy pomocy klucza. Dwie osoby, które znajdowały się w środku wyszły na zewnątrz. Nic im się nie stało - informuje dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.
Drugi incydent w ciągu tygodnia
W ciągu niespełna tygodnia to już drugie takie zdarzenie w Jarocinie. W niedzielę do podobnego incydentu doszło na osiedlu Ogrody Soho.
Komentarze (0)