Reklama

UWAGA! KONKURS WIELKANOCNY! Zapoluj na Niedźwiedzie. Zdobądź pieniądze za zdjęcie

Opublikowano:
Autor:

UWAGA! KONKURS WIELKANOCNY! Zapoluj na Niedźwiedzie. Zdobądź pieniądze za zdjęcie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

W Wielkopolsce wciąż jeszcz żywy jest zwyczaj kultywowany w drugim dniu świąt wielkanocnych.

 

 

W Lany Poniedziałek od domu do domu przechodzi pochód kolorowych przebierańców. W grupie jest "baba", "dziad", "kominiarze" i "diabły" w dużych ilościach, a często również "policjanci" wystawiający dziwne mandaty. Zdarza się też "ksiądz". I nie może oczywiście zabraknąć słomianego "niedźwiedzia", od którego wzięła się nazwa tej tradycji. 

 

 

 

Przy tej okazji redakcja "Gazety Jarocińskiej" już raz dziewiąty ogłasza konkurs na najlepsze zdjęcie z przygotowań i przemarszu wielkanocnych Niedźwiedzi.

 

Aby wziąć udział w naszej zabawie, należy do piątku 26 kwietnia (do godz. 12.00) dostarczyć maksymalnie 5 zdjęć z tegorocznych „Niedźwiedzi”. Można je przynosić do redakcji (Jarocin, ul. Kasprzaka 1a) na nośniku cyfrowym lub przesłać na adres e-mail: [email protected]

 

Każdy plik z fotografią powinien zawierać w nazwie imię i nazwisko autora, nazwę miejscowości, w której zostało wykonane zdjęcie oraz liczbę porządkową, np. zamiast „DSC_12345” należy napisać „Jan_Nowak_Jarocin_1”. Do zdjęć należy dodać informację, kto je wykonał oraz podać kontakt telefoniczny do autora. Plik z pojedynczym zdjęciem nie może przekraczać rozmiaru 4 MB.

 

Najlepsze zdjęcia wybierze redakcyjne jury, ale głosować będą mogli także internauci. Z tego powodu prosimy zgłaszających, aby oznaczyli jedno z przesyłanych zdjęć, które będzie brało udział w internetowej rywalizacji.

 

Do rozdysponowania mamy cztery nagrody: 100 zł za pierwsze miejsce oraz po 50 zł za drugie i trzecie, a także 50 zł dla zwycięzcy głosowania internetowego. Najlepsze fotografie zostaną opublikowane w „Gazecie Jarocińskiej”. Przesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE