Reklama

Usiłowali wyrwać i zniszczyć znak. Sołtys dał im ultimatum... [SONDA]

Opublikowano:
Autor:

Usiłowali wyrwać i zniszczyć znak. Sołtys dał im ultimatum... [SONDA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Trzech młodych mężczyzn usiłowało wyrwać z ziemi znak drogowy. Nagranie dokumentujące ich chuligański wybryk trafiło do mediów społecznościowych. Nie wiadomo, kto jest jego autorem. 

 

 

 

Po publikacji filmu sołtys wioski Pawła Adamkiewicza, zapowiadał, że jeżeli "bohaterzy" nagrania sami się do niego nie zgłoszą, sprawa trafi do odpowiednich organów. 
 

 

 

- Nie zgłaszałem zdarzenia na policję, ponieważ osoby, które usiłowały wyrwać znak same się do mnie zgłosiły. Znak jest naprawiony. Przywrócony do stanu pierwotnego. Uważam sprawę za zamkniętą – informuje Paweł Adamkiewicz

- Spotkałem się z nimi. Przeprosili, wyrazili skruchę. Obiecywali, że nie będą więcej takich rzeczy robić . Zadeklarowałem, że jeżeli taka sytuacja się powtórzy, to na pewno sprawę zgłoszę na policję.

 

 

Z informacji przekazanej przez sołtysa wynika, że młodzi mężczyźni nie potrafili wyjaśnić dlaczego tak postąpili.

 

- Podkreślali, że zniszczyli tylko ten jeden znak w Łuszczanowie. Zarzekali się, że nie wyrwali tego w Tarcach, który wskazywałem w poprzedniej mojej wypowiedzi - dodaje sołtys wioski.

 

Wandalami okazali się młodzi mieszkańcy gminy Jarocin, w tym jeden jest z Łuszczanowa.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE