Reklama

Uprawiał seks z 13-letnią sąsiadką. Trafił do aresztu

Opublikowano:
Autor:

Uprawiał seks z 13-letnią sąsiadką. Trafił do aresztu  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

31-letni obywatel Bułgarii uprawiał seks z 13-letnią dziewczynką. Grozi mu za to do 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił do aresztu. Sprawę wyjaśnia prokuratura. 

31-letni mężczyzna i 13-letnia dziewczynka byli sąsiadami mieszkającymi w domu wielorodzinnym w Krotoszynie. W toku śledztwa ustalono, że do współżycia seksualnego między nimi miało dojść dwukrotnie – we wrześniu i listopadzie tego roku.

Początkowe informacje mówiły o tym, że mężczyzna zgwałcił nastolatkę. Jednak po przesłuchaniach obu stron i matki dziewczynki miało się okazać, że 13-latka – jak to ujęto – „wyraziła zgodę na odbycie stosunku płciowego”.

– 31-latek podejrzany jest o to, że obcował płciowo z małoletnią poniżej 15 lat, będąc świadomym jej wieku – wyjaśnia Maria Kołodziejczyk z krotoszyńskiej prokuratury.

Wobec obywatela Bułgarii zastosowano trzymiesięczny areszt tymczasowy. Na co ten złożył zażalenie. - Jesteśmy na etapie dalszego zbierania materiału dowodowego i oczekujemy na rozpatrzenia zażalenia przez sąd – wskazuje Maria Kołodziejczyk. Dlatego do sprawy wrócimy na łamach „Gazety Krotoszyńskiej”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE