Reklama

Tworzą MiniFABLAB z robotami, drukarkami 3D i rzemiosłem. Poszukują ludzi z pasją.

Opublikowano: śr, 14 gru 2016 18:10
Autor:

Tworzą MiniFABLAB z robotami, drukarkami 3D i rzemiosłem. Poszukują ludzi z pasją. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Fundacja "Ogród Marzeń" chce stworzyć w Jarocinie strefę kreacji, pasji, wymiany myśli, nauki. W FABLABIE będą odbywać się warsztaty z robienia robotów, drukarek 3D, aplikacji i programowania, ale również z projektowania mody. Organizacji poszukuje ludzi, którzy chcieliby współtworzyć FABLAB.

 

- Planujemy zrobić w naszym mieście pracownię, w której będzie można tworzyć swoje projekty, wymieniać się wiedzą, uczyć się, zdobywać nowe umiejętności, poznawać nowe technologie i łączyć je z rzemiosłem - mówi Beata Frąckowiak-Piotrowicz, prezes Fundacji. - Miejsce, gdzie będzie można się dzielić swoją pasją i zarażać nią innych, poznać tych, którzy mają takie samo hobby i spełniać wspólnie marzenia - dodaje.

 

Fundacja otrzymała na stworzenie MiniFABLABU dotację z Fundacji im. Stefana Batorego oraz z Fundacji Banku Zachodniego WBK

Zebranie organizacyjne FABLAB odbędzie się w najbliższy piątek, 16 grudnia, o godz. 16.30 w siedzibie Fundacji "Ogród Marzeń", ul. Kasprzaka 1a. Jeśli ktoś nie może przyjść na zebranie może dołączyć do grupy na Facebooku, gdzie znajdzie wszystkie informacje (kliknij tu) 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE