Reklama

Turniej klas policyjnych w Jarocinie. Będą rzucali granatem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Jarocinie

Turniej klas policyjnych w Jarocinie. Będą rzucali granatem - Zdjęcie główne

Wspólne zdjęcie uczestników turnieju jednej z poprzednich edycji | foto KPP w Jarocinie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przedstawiciele 17 szkół z klas policyjnych województwa wielkopolskiego zgłosiło udział w VII Turnieju im. asp. Jana Kubiaka.

Reklama

Turniej im. asp. Jana Kubiaka wpisał się na stałe kalendarz imprez organizo-wanych w Jarocinie. Przez ostatnie dwa lata nie odbywał się ze względu na pandemią. Jutro odbędzie się kolejna edycja zmagań. W VII Turnieju im. asp. Jana Kubiaka, policjanta z Jarocina zamordowanego w Kalininie weźmie udział 17 drużyn. Rywalizacja odbędzie się w i Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie. Turniej organizowany jest w celu oddania hołdu policjantom więzionym w obozach sowieckich i zamordowanym strzałem w tył głowy w 1940 r. Uczestnicy musieli wykazać się sprawnością fizyczną i umiejętnością udzielenia pierwszej pomocy. Zawsze mamy takie same dyscypliny nawiązujące do historii policji z okresu przedwojennego i do współczesnej formacji.

Turniej klas policyjnych w Jarocinie. Będą rzucali granatem

 - Przygotowaliśmy tor sprawnościowy, który jest obowiązkowy podczas egzaminów wstępnych do policji, a dyscypliną z okresu międzywojennego będzie rzut granatem. Umiejętności strzelania uczestnicy zaprezentują na strzelnicy multimedialnej, która posiada szkoła - mówi st. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy KPP w Jarocinie.


Turniej organizują Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie oraz Ko-menda Powiatowa Policji w Jarocinie. Patronat na turniejem objęli:Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu i starosta jarociński, a medilany "Gazeta Jarocińska".

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy