Reklama

Trwa Akcja Wesołych Ogrodników. Mnóstwo atrakcji dla dzieci

Opublikowano: sob, 12 mar 2016 20:00
Autor:

Trwa Akcja Wesołych Ogrodników. Mnóstwo atrakcji dla dzieci   - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Jarocin. Mnóstwo atrakcji przygotowali Weseli Ogrodnicy dla dzieci. W niedzielę w samo południe dzieci w fundacji przywita żongler Alex, który przygotował niespodzianki. Milusińscy będą mogli również wziąć udział w świątecznych warsztatach robiąc wszelakiego rodzaju ozdoby .

Uczniowie z Zespołu Szkół Przyrodniczo - Biznesowych w Tarcach upiekli specjalne ciasteczka, które dzieci będą mogły ozdabiać. W tym samym czasie na parkingu przy Aquaparku dla miłośników motoryzacji przygotowano inną atrakcję. Fani samochodów Alfa Romeo, Lancia i Fiata 126p przybędą na specjalny zlot, by pokazać swoje maszyny. [ZOBACZ FILM] 

Warsztaty, spotkanie z Aleksem i Zlot Samochodów zakończą się o 15.00, ale już godzinę później organizatorzy Akcji Wesołych Ogrodników zapraszają ponownie do swojej siedziby na niezwykle atrakcyjny „Magiczny Wieczór” . Niezwykłe pokazy naukowców i iluzjonistów z pewnością spodobają się dzieciom.

Od 16.00 rozpoczną się również warsztaty naukowe. Ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona. Będzie decydować kolejność zgłoszeń. Na zakończenie imprezy (około 19.00) dla wszystkich łasuchów przygotowano tort Wstęp na imprezy jest bezpłatny, ale organizatorzy liczą na hojność przybywających. Najważniejszy przecież jest cel Akcji, a więc zbiórka pieniędzy na pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym.

W trakcie imprez wolontariusze będą zbierać datki do puszek. Podczas „Magicznego wieczoru”, będą też przeprowadzana licytacje niezwykle atrakcyjnych przedmiotów. Siedziba Fundacji „Ogród Marzeń”, gdzie będą odbywać się imprezy mieści się w Jarocinie, ul. Kasprzaka 1a

[AKTUALZACJA 12:09]

Nasz sztab już liczy pierwsze pieniądze, które przekazaliście dla podopiecznych Fundacji. Wolontariusze prowadzą zbiórkę.

Do tej pory udało nam się zebrać ponad 5.465 zł. (bez kwot z licytacji). Najwięcej w trakcie Maratonu Zumby - 2.590,46 zł.Na Turnieju Tenisa Stołowego samorządowców i kuratorów sądowych do skarbonki wrzucono 653 zł. Na turnieju siatkówki zebrano 440 zł.  

[12:30]

Tymczasem pod jarocińskim aquaparkiem rozpoczął się zlot samochodów. Aut jest naprawdę dużo. Tam tez można wesprzeć Akcję Wesołych Ogrodników. Więcej zdjęć TUTAJ

[13:06]

Akcja rozkręca się coraz bardziej. Uczestnicy zlotu fiatów i alfy romeo w Hali Odlotów. To się nawet rymuje ;). Alfiarze przywieźli ze sobą mnóstwo nakrętek. Oczywiście trafią na wsparcie podopiecznych fundacji OM. Była juz też pierwsza licytacja.

[13:38]

Nie byliście jeszcze w naszym sztabie? Zabierajcie dzieciaki, znajomych, starszych i młodszych i przybywajcie. Zapraszamy. Trwaja zajęcia z tworzenia ozdób wielkanocnych. Oczywiście na parkingu przy Aquaparku cały czas można podziwiać zlotowe auta.

[13:48]

Krótki film ze zlotu fanów marki alfa romeo i fiata można zobaczyć TUTAJ. Chcecie je zobaczyć na żywo, wystarczy przyjść pod Aquapark w Jarocinie.

[14:09]

Właśnie zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie - wolontariusze fundacji, podopieczni i ci wszyscy, którzy akurat byli u nas i wspierają Akcję Wesołych Ogrodników.

[14:43]

Zbiórka trwa. W naszym sztabie pojawia się coraz więcej wolontariuszy. Część ma naprawdę ciężkie puszki. Rekordzistki - Marika Antkowiak, Julia Rebelka i Florentyna Musielak zebrały wspólnie ponad 910 zł. W tej chwili z kwesty ulicznej mamy ponad 12 tys. zł. Liczenie trwa.  

[15:10]

Tymczasem w Hali Odlotów POW (ul. Kasprzaka 1A) trwają przygotowania do warsztatów naukowych. Warto wziąć w nich udział. Liczba miejsc ograniczona.

[15:58]

Akcja Wesołych Ogrodników trwa. Naprawdę dużo się dzieje. Za chwilę rozpoczną się wyczekiwane warsztaty naukowe. WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ i w naszych galeriach.

[16:41]

Trwają popisy magiczne w naszej hali. Obok rozstawili się młodzi chemicy. Robia doświadczenia. W zbiórce padł kolejny rekord - Celina, Teresa, Stasiu Hejdukowie i Weronika Będkowska - zebrali do jednej puszki ponad 971 zł. Cały czas do sztabu przybywają kolejni wolontariusze. Akcja Wesołych Ogrodników trwa.

[17:17]

I mamy nowy rekord - Natalia Szymczak (podopieczna Fundacji OM) wraz z mamą Elżbietą zebrały do puszki dokładnie 1.720,43 zł. To dzisiaj absolutny rekord. Czy ktoś go pobije? Akcja trwa.  

[18:16]

Dzieje się. Występy zakończyli magicy, a zaraz po nich na scenie zaprezentowała swoje umiejętności Oliwia Wieczorek. Finalistka programu Mali Giganci wprowadziła prawdziwie magiczną atmosferę w Hali Odlotów. Przed nami wieli pokaz chemików. Nie byliście jeszcze dzisiaj u nas zapraszamy. Cały czas trwają też licytacje przedmiotów przekazanych Fundacji.  

[19:10]

Tak powinna wyglądać chemia i fizyka w szkole. Dzieciaki zafascynowane pokazem chemików z Wrocławia. Wkrótce pokażemy wam więcej zdjęć z doświadczeń, które przeprowadzono w Hali Odlotów.

[19:34]

Finał tegorocznej Akcji Wesołych Ogrodników. A jak finał, to już tradycyjnie pyszny tort dla wszystkich. - Cały czas trwa liczenie pieniędzy. Mamy dobre informacje. Niewykluczone, że w tym roku uda nam się zebrać więcej niż podczas ostatniej akcji - mówi Beata Frąckowiak - Piotrowicz, prezes Fundacji OM.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE