Reklama

To ona została Dziewczyną Lata 2017!

Opublikowano: pt, 1 wrz 2017 19:59
Autor:

To ona została Dziewczyną Lata 2017! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Miesiąc rywalizacji o tytuł Dziewczyny Lata 2017 za nami. Rozstrzygnęliśmy plebiscyt i wiemy, kto wygrał.

 

 

W tegorocznym edycji konkursu "Gazety Jarocińskiej" i portalu jarocinska.pl wzięło udział osiemnaście kandydatek, z których najmłodsze miały 16 lat, a najstarsza 33. Wszystkie dzielnie rywalizowały o głosy, a ich rodziny i fani wspierały je do samego końca dając nadzieję na wygraną.

Jak to w plebiscytach bywa, wygrać może tylko jedna osoba. Bardzo blisko zwycięstwa były Wiktoria Jakubowska i Monika Rożek, jednak w tym roku najwięcej punktów w naszym głosowaniu zdobyła Oliwia Parysek. Oprócz tytułu "Dziewczyny Lata 2017", którym będzie się mogła szczycić aż do kolejnej edycji naszej zabawy, otrzymała także bon do sklepu Top Secret o wartości 400 zł, karnet na zajęcia Zumby o wartości 60 zł, a także voucher na torebkę z kolekcji Pauliny Schaedel.

Rozdaliśmy także nagrody specjalne przyznane przez jury powołane przez organizatora. Sesje zdjęciowe na kalendarz "Gazety Jarocińskiej" na rok 2018 otrzymały Laura Wojcieszak oraz Małgorzata Udzik. Wszystkie laureatki otrzymały kwiaty i bukiety, które przygotowała Grażyna Troińska z Kwiaciarni "Cuda Wianki".

Dziewczyna Lata 2017:
I. Oliwia Parysek
II. Monika Rożek
III. Wiktoria Jakubowska

Wszystkim laureatkom gratulujemy, a wszystkich, którzy niezdecydowali się wziąć udziału w tegorocznej edycji naszej zabawy - zapraszamy za rok!

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE