Reklama

To był "spontan" - wsiedli na rowery i… przejechali 200 km [GALERIA]

Opublikowano:
Autor:

To był "spontan" - wsiedli na rowery i… przejechali 200 km [GALERIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Są kumplami, znają się od liceum. Łączy ich pasja do rowerowych podróży. Tym razem pomysł na wspólna wyprawę pojawił się zupełnie spontanicznie. - We wtorek się spotkaliśmy i stwierdziliśmy, że może by tak…, a w czwartek już jechaliśmy - mówi jeden z nich.

 

 

Przemysław Masłowski i Mariusz Kaźmierczak (miejscy radni) oraz Rafał Jaśkowiak znają się od liceum. - Po trzydziestu latach zrobiliśmy sobie taki wspólny tour.

 

 

 

Plan był taki: najpierw samochodem do Lwówka Śląskiego, a potem przesiadka na rowery i dalej.

 

 

 

- Postanowiliśmy, że pojedziemy i zwiedzimy sobie trzy zamki po drodze. Najpierw był Grodziec, później Kliczków i na koniec zamek Czocha - wylicza Przemysław Masłowski.

 

 

Robili średnio po ponad 70 kilometrów dziennie. Tylko trzeciego, ostatniego dnia wyprawy - w niedzielę, kiedy termometr wskazywał blisko plus czterdzieści stopni - stwierdzili, że 56 kilometrów wystarczy. - Razem około 200 kilometrów na siodełku - podsumowuje Masłowski.

 

 

 

- Założenie było takie, że jedziemy spacerowo, bez "napinki". Tym bardziej, że tam jest trochę górek. Rano wsiadaliśmy na rower, żeby wieczorem zjechać do bazy. Mieszkaliśmy w gospodarstwie agroturystycznym - dodaje.

 

 

Uczestnicy „męskiej wyprawy” szlakiem trzech zamków umówili się już na następną rowerową podróż. Gdzie tym razem - jeszcze nie zdecydowali.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE