Reklama

Szpital w Jarocinie. Testy na obecność koronawirusa w nowym miejscu

Opublikowano: czw, 10 gru 2020 13:27
Autor:

Szpital w Jarocinie. Testy na obecność koronawirusa w nowym miejscu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Szpital w Jarocinie. Testy w kierunku obecności koronawirusa w nowym miejscu Od dzisiaj - 10 grudnia, Szpital Powiatowy w Jarocinie pobiera wymazy w kierunku potwierdzenia Covid-19 w nowym miejscu.

 

Jarociński szpital wykonuje testy molekularne na obecność koronawirusa od kilku miesięcy. Do tej pory wymazy pobierane były w punkcie, który znajdował się obok szpitalnego laboratorium. Teraz to się zmieniło. Od dzisiaj - 10 grudnia, kontener, gdzie dokonuje się pobrania materiału do badania, znajduje się przy głównym wejściu do szpitala.

 

Szpital w Jarocinie. Testy w kierunku obecności koronawirusa w nowym miejscu

Skorzystać można z badania bezpłatnego, refundowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia oraz płatnego. W pierwszym przypadku trzeba mieć skierowanie od lekarza rodzinnego. Na badanie komercyjne, które kosztuje 400 złotych, skierowanie nie jest wymagane.

 

Na test należy się zarejestrować między godziną 10.00 a 12.00, pod numerami telefonów: (62) 33-22-148, (62) 33-22-341. W przypadku badania komercyjnego trzeba wpłacić należną kwotę 400 zł na rachunek Banku PKO BP nr: 35102022120000590203042918 z dopiskiem COVID-19 oraz swoim imieniem i nazwiskiem.

 

Szpital w Jarocinie. Testy w kierunku obecności koronawirusa w nowym miejscu

Na badanie należy mieć przy sobie dowód osobisty oraz w przypadku pacjentów komercyjnych dowód wpłaty. Wyniki są udostępniane po upływie od 24 do 48 godzin. Badania wykonywane są codziennie w godzinach od 8.00 do 10.00 w punkcie pobrań, który znajduje się teraz przy wejściu głównym do szpitala.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE