Reklama

Szpital czeka rozbudowa. Wszyscy muszą liczyć się z utrudnieniami

Opublikowano:
Autor:

Szpital czeka rozbudowa. Wszyscy muszą liczyć się z utrudnieniami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Już wkrótce rozpocznie się kolejna rozbudowa jarocińskiego szpitala. Trzeba się liczyć z tym, że na placu przed lecznicą pojawi się ciężki sprzęt.

 

W związku z tym pacjentów i odwiedzających ich bliskich czekają utrudnienia. Początek rozbudowy zaplanowano na październik. Firma, która wygrała przetarg zobowiązała się, że wszystkie prace zostaną zakończone w ciągu 11 miesięcy od momentu wejścia na teren budowy.

W związku z planowanymi robotami wszyscy, którzy przyjeżdżają do szpitala muszą liczyć się z utrudnionym dostępem do miejsc postojowych na placu przed lecznicą.

- Pewne komplikacje organizacyjne są nieuniknione. Dzisiaj możemy wstępnie już powiedzieć, że z obiegu zostanie na pewno wyłączony fragment parkingu przy budynku laboratorium. Robimy jednak wszystko, aby nie utrudniać wyjazdu karetkom ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego - wyjaśnia prezes szpitala Leszek Mazurek.

Z kolei dobra wiadomość jest taka, że przed głównym budynkiem lecznicy liczba miejsc dla samochodów pozostanie taka sama.

- Niewykluczone jednak, że zmiany mogą być wprowadzane na bieżąco i sytuacja może się zmieniać w zależności od potrzeb. Dlatego prosimy wszystkich o wyrozumiałość - podkreśla Tomasz Roguszczak, kierownik działu zamówień publicznych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE