Reklama

Szkoła w Tarcach ma nowego dyrektora

Opublikowano: śr, 21 cze 2017 17:16
Autor:

Szkoła w Tarcach ma nowego dyrektora - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Rozstrzygnięty został konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach. O stanowisko ubiegało się dwóch kandydatów. Konkurs został ogłoszony, ponieważ dotychczasowemu szefowi placówki Sławomirowi Adamiakowi kończy się pięcioletnia kadencja.

 

Nowego dyrektora wybrała komisja pod przewodnictwem Mariusza Stoleckiego, szefa komisji edukacji i kultury w Radzie Powiatu Jarocińskiego. Został nim Sławomir Wilak (prywatnie mąż dyrektorki Szkoły Podstawowej w Dobieszczyźnie i byłej dyrektorki szkoły w Łuszczanowie - Danuty Wilak).

Nowego dyrektora musi jeszcze zatwierdzić zarząd powiatu. Sławomir Wilak ma objąć stanowisko 1 września.

 

Treść sprostowania (pisownia oryginalna)

„W związku z publikacją nieprawdziwej informacji na stronach internetowych GJ, a dotyczących konkursu na Dyrektora Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach.. Stwierdzam nieprawdą są informację zawarte w treści artykułu „Nowego dyrektora wybrała komisja pod przewodnictwem wicestarosty odpowiedzialnego za sprawy oświatowe w powiecie - Mirosława Drzazgi…” Natomiast zgodnie z prawdą jest, że przewodniczącym 12-o osobowej Komisji Konkursowej był radny Rady Powiatu - pan Mariusz Stolecki i to on moderował i nadzorował prace komisji konkursowej podczas całego konkursu na Dyrektora Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach.”

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE