Reklama

Startuje gminny konkurs „Nie daj się nałogom - bądź po prostu sobą”

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Startuje gminny konkurs  „Nie daj się nałogom - bądź po prostu sobą” - Zdjęcie główne

Startuje gminny konkurs „Nie daj się nałogom - bądź po prostu sobą” | foto Zdjęcie poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Startuje gminny konkurs „Nie daj się nałogom - bądź po prostu sobą”.

Reklama

Startuje gminny konkurs  „Nie daj się nałogom - bądź po prostu sobą”. Jego założeniem jest uświadomienie dzieciom i młodzieży zagrożeń związanych z uzależnieniami oraz wprowadzenie ich w tematykę zapobiegania ryzykowanych zachowaniom.

Dzięki udziałowi w przedsięwzięciu uczestnicy będą mieli okazję kształtować postawę asertywności oraz nabyć wiedzę na temat placówek udzielających pomocy osobom uzależnionym.

Uczestnicy konkursu dotyczącego uzależnień muszą przygotować prezentację

Konkurs adresowany jest do uczniów klas VI, VII i VIII szkoły podstawowej w gminie Jarocin. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie prezentacji multimedialnej dotyczącej uzależnień, ich konsekwencji i sposobów pomocy osobom uzależnionym.

Poczatkowo termin zgłoszeń do konkursu  „Nie daj się nałogom - bądź po prostu sobą” mijał we wtorek - 7 grudnia, ale organizatorzy przedłyżyli go do wtorku - 14 grudnia.  

Wyniki konkursu dotyczącego uzależnień będą znane w styczniu

Z kolei prace należy przesłać na adres: julia.krec@jarocin.pl. Termin upływa w środę - 22 grudnia. Prezentacje konkursowe mogą zawierać maksymalnie 20 slajdów i muszą być przygotowana samodzielnie.

Ogłoszenie wyników konkursu oraz rozdanie nagród odbedzie się w styczniu 2022 roku.     

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy