Reklama

Starosta: Sukces to na pewno likwidacja ZDP

Opublikowano:
Autor:

Starosta: Sukces to na pewno likwidacja ZDP  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

- Jest taki zwyczaj, czy też obowiązek, aby samorządowcy po swoich stu dniach pracy przestawili sprawozdanie z postępu prac, z tego co zrobili i jak wygląda praca urzędu – mówił starosta Bartosz Walczak, witając media na dzisiejszej konferencji prasowej. Staroście towarzyszył Karol Matuszak, przewodniczący rady powiatu. Spotkaniu z dziennikarzami cały czas przyglądał się z boku burmistrz Adam Pawlicki.

Jako najważniejsze w swojej dotychczasowej pracy Walczak wymienił m.in. reorganizację starostwa, likwidację ZDP, pracę nad dokumentacją budowy łącznika dróg krajowych - które nazwał zadaniem priorytetowym i starania dotyczące utworzenia w szpitalu stacji dializ.

Szef rady powiatu podkreślał z kolei oszczędności w działalności samorządu powiatu i wysiłki dotyczące zmiany statutu samej rady, który jego zdaniem, nie przystaje do obecnych realiów.

Portal jarocinska.pl zapytał starostę m.in. o to, co uważa za swój największy dotychczasowy sukces i porażkę.

- Sukces to na pewno likwidacja Zarządu Dróg Powiatowych, bo to był temat, który był podejmowany w poprzednich kadencjach i jakoś nigdy nie doszło to do skutku – tłumaczył Bartosz Walczak. Więcej zobacz w naszym skrócie wideo.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE