Reklama

Sprawdź najlepsze promocje na lokaty

Opublikowano: śr, 8 mar 2017 10:05
Autor:

Sprawdź najlepsze promocje na lokaty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Aktualne oferty lokat nie dają zbyt wiele zarobić osobom dążącym do pomnażania oszczędności. Dlatego warto regularnie śledzić pojawiające się promocyjne oferty. To właśnie dzięki nim można zyskać więcej w porównaniu do standardowych warunków.

 

Jak wynika z raportu przeprowadzonego na zlecenie Banku Zachodniego WBK, aż 28% Polaków deponuje zgromadzone oszczędności na lokatach. Wysokość depozytów jest zróżnicowana, osiągając nawet równowartość trzech miesięcznych pensji. Mimo posiadania nawet 10 000 zł na lokacie, zysk nie będzie zbyt wysoki. Standardowe oprocentowanie lokat waha się bowiem w granicach od 1% do zaledwie 1,5% – 1,85%.

 

Lokaty w promocji na poziomie do 4%

Analizując wszystkie lokaty na finanse.rankomat.pl, łatwo zauważyć oferty z oprocentowaniem wynoszącym nawet 4%. Dzięki temu można wypracować nieco wyższe odsetki w porównaniu z lokatą oferowaną na standardowych warunkach.

Przykład. Masz 5000 zł i chcesz zdeponować środki na lokatach. Wybierasz lokatę trzymiesięczną z oprocentowaniem maksymalnym wynoszącym 4% oraz oprocentowaniem standardowym wynoszącym 1,5%. Wyższa lokata oznacza większy zysk – różnica wynosi niemal 32 zł!

Chcąc więc zyskać znacznie więcej, należy szukać promocyjnych ofert lokat. Aktualnie są one dostępne w ofercie zaledwie dwóch banków:

 • Nest Bank – Nest Lokata Witaj

 • Plus Bank – Lokata Na Start.
   

 • Możesz skorzystać z wyższego oprocentowania, ale...

  Decydując się na założenie lokaty z oprocentowaniem wynoszącym np. 4%, należy mieć na uwadze zasady przyjmowania depozytów na takich warunkach. Bardzo często klient musi spełnić określone kryteria, m.in.:

  • założyć lokatę wraz z kontem osobistym,

 • założyć lokatę za pomocą aplikacji mobilnej,

 • być nowym klientem banku,

 • założyć lokatę z nowymi środkami,

 • założyć lokatę na określoną kwotę,

 • założyć lokatę na określony czas (np. maksymalnie 3 miesiące).

 • Dopiero po spełnieniu tych warunków, bank naliczy promocyjne oprocentowanie złożonego na lokacie depozytu.

   

  Chcesz zarobić na lokatach? Na bieżąco monitoruj rankingi

  Jeżeli chcesz pomnażać swoje zyski w szybszym tempie niż osoby lokujące środki na lokatach ze standardowym oprocentowaniem, musisz być zawsze na bieżąco. Dlatego warto systematycznie przyglądać się dokładnemu porównaniu lokat publikowanemu w serwisach finansowych oraz internetowych porównywarkach finansowych. To najlepszy, najszybszy i najefektywniejszy sposób, dzięki któremu otrzymasz dostęp do informacji o aktualnych promocjach bankowych na lokaty.

  UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
  wróć na stronę główną

  ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

  e-mail
  hasło

  Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

  Komentarze (0)

  Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.