Reklama

Reklama

Śpiewać każdy może - Ty także, dlatego zgłoś się do konkursu

Opublikowano: pon, 21 wrz 2020 11:15
Autor:

Śpiewać każdy może - Ty także, dlatego zgłoś się do konkursu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

Starosta Lidia Czechak ogłasza kolejny konkurs w ramach I Powiatowego Pikniku Ekologicznego „Z Ekologią na Ty”. Tym razem będzie można zaśpiewać piosenkę. W zmaganiach mogą wziąć udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu jarocińskiego.

 

Ich zadaniem będzie przedstawienie w formie piosenki treści związanych z ochroną środowiska.

 

Jeden uczestnik może zaśpiewać 1 piosenkę. Czas prezentacji utworu nie może przekroczyć 3 minut.

 

[o innych konkursach ekologicznych Starostwa Powiatowego w Jarocinie - przeczytasz TUTAJ]

 

Utwór należy nagrać na nośniku informatycznym, a później zaprezentowanie na I Powiatowym Pikniku Ekologicznym pt: „Z Ekologią na Ty”. Laureaci za zajęcie I, II, III miejsca otrzymają nagrody rzeczowe.

 

Celem konkursu jest propagowanie postaw proekologicznych, rozwijanie wrażliwości ekologicznej. I Powiatowy Piknik Ekologiczny pt.: „Z Ekologią na Ty” dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

 

[o inauguracji sportowego roku szkolnego w Żerkowie - czytaj więcej TUTAJ]

 

Harmonogram konkursu:

- dostarczenie nagranych piosenek na nośniku informatycznym do 31 października do Starostwa Powiatowego w Jarocinie,

- rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czasie I Powiatowego Pikniku Ekologicznego „Z Ekologią na Ty”, który odbędzie się na terenie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Jarocinie (Ogród Różany) w czwartek - 5 listopada, godzinie 11.00. W trakcie pikniku nastąpi prezentacja maximum 15 piosenek zaprezentowanych przez uczniów wyłonionych w eliminacjach szkolnych, ogłoszenie wyników i przyznanie nagród.

 

 

                                                

 

 

Z nami zawsze będziesz na bieżąco! Nie masz czasu na wyjście do sklepu? Wolisz czytać na tablecie, smartonie lub komputerze? Nasza Gazeta dostępna również on-line - ZOBACZ TUTAJ - E-wydanie Gazety Jarocińskiej.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.