Reklama

Są wyniki konkursu na sekretarza gminy w Jarocinie

Opublikowano:
Autor:

Są wyniki konkursu na sekretarza gminy w Jarocinie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Jarocin. Gmina Jarocin. Samorząd Jarocin. Sekretarz gminy Jarocin. Konkurs na sekretarza gminy w Jarocinie

 

 

Historia lubi się powtarzać. Czy w przypadku gminy Jarocin, a w zasadzie w przypadku poszukiwania osoby na stanowisko sekretarza powiedzeniu stanie się zadość? Tego jeszcze nie wiadomo, wiadomo jednak, że burmistrz będzie musiał ogłosić kolejny, trzeci już konkurs na stanowisko szefa urzędu. Tak było też w 2015 roku.

 

W ubiegłym tygodniu minął termin na składanie dokumentów w konkursie na sekretarza gminy Jarocin. To był już drugi konkurs na to stanowisko, ogłoszony przez burmistrza Adama Pawlickiego. W pierwszym, styczniowym postępowaniu, wpłynęły dwa zgłoszenia [ZOBACZ TUTAJ].

 

Już na etapie formalnej weryfikacji okazało się, że jeden z kandydatów nie złożył wymaganej dokumentacji, a drugi nie spełnia kryteriów w zakresie stażu pracy.

Tym razem urzędnicy nawet nie mieli do czego zaglądać. Powód? „Nie została złożona żadna oferta” - informuje urząd w piśmie parafowanym przez szefa gminy.

Jarocin pozostaje bez sekretarza od stycznia tego roku. W przeszłości tę funkcję piastowali Mariusz Gryska, Aldona Łyskawińska, a w ostatnim czasie Michał Fijałkowski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE