Reklama

"RoweLOVE na spontanie". W Kamienicy Kultury o Bike Jamboree

Opublikowano:
Autor:

"RoweLOVE na spontanie". W Kamienicy Kultury o Bike Jamboree - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Dzięki dobrym znajomym z jarocińskiego hufca ZHP, Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin oraz Kamienicy Kultury udało się zorganizować spotkanie "RoweLOVE na spontanie", w którym wzięła udział czwórka uczestników ostatniego etapu Bike Jamboree. 

 

Uczestnicy jechali z Gdańska do Gdańska. Mieli do pokonania blisko 40 tysięcy kilometrów. 37 etapów odbywało się na terenie kilkadziesięciu krajów na czterech kontynentach. Uczestnicy projektu Bike Jamboree odwiedzili też najpiękniejsze tereny półkuli północnej. A wszystko po to, aby promować Polskę, przeżyć przygodę, a przy okazji pokazać, jak ważny pomoże być we współczesnym świecie skauting.Poza zdjeciami z całego Świata, które robili uczestnicy Projektu, mogliśmy zoabczyc sprzęt, jakim się posługiwali m.in. rowery, sakwy, śpiwory, kurtki i nie tylko.


To także przyczynek do tego, aby przypomnieć postać Kazimierza Nowaka - polskiego podróżnika, korespondenta i fotografa, pioniera polskiego reportażu, który w latach 1931-1936 przebył samotnie kontynent afrykański z północy na południe i z powrotem.

 

Dla tych, którzy nie mogli być na spotkaniu w Kamienicy Kultury mamy film, a o wyprawie można też poczytać na stronie: https://www.bikejamboree.pl.

RoweLOVE zapowiada już, że kolejne spotkanie planowane jest na styczeń. A już za kilka miesięcy można będzie wyruszyć rowerami na rajdy i podchody organizowane przez stowarzyszenie pasjonatów dwóch kółek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE