Reklama

Rolniku! Weź udział w konkursie

Opublikowano:
Autor:

Rolniku! Weź udział w konkursie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

KRUS zachęca do wzięcia udziału – w XIII Ogólnokrajowym Konkursie - Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Jego celem jest popularyzacja wiedzy o bezpiecznych warunkach pracy oraz zasadach ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych.

Głównymi organizatorami są Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz Państwowa Inspekcja Pracy. Udział w tym przedsięwzięciu mogą brać udział osoby pełnoletnie prowadzące produkcyjną działalność rolniczą, ubezpieczone w KRUS (przynajmniej jeden z właścicieli). W trakcie konkursu - odbywającego się na trzech etapach: regionalnym, wojewódzkim i krajowym - wyłaniane jest indywidualne gospodarstwo, które zostaje najwyżej ocenione spośród wszystkich zgłoszonych z całego kraju.

Oceniane są przede wszystkim bezpieczeństwo i warunki pracy, w tym stosowane przez rolników rozwiązania organizacyjne, technologiczne i techniczne oraz dobre praktyki rolnicze. Wymagana jest znajomość zasad bhp, a także postępowania zgodnie z nimi podczas pracy i planowania kolejnych przedsięwzięć. Do konkursu można zgłosić się poprzez formularz – który po wypełnieniu i podpisaniu należy złożyć w najbliższej Placówce Terenowej lub Oddziale Regionalnym KRUS w terminie do 31 marca 2015 r. Formularze zgłoszeniowe oraz regulamin konkursu dostępne są w PT KRUS oraz na stronie internetowej www.krus.gov.pl.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE