Reklama

Rewitalizacja na papierze? Burmistrz chce dyskutować

Opublikowano:
Autor:

Rewitalizacja na papierze? Burmistrz chce dyskutować  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

W środę 20 maja w Jarocinie odbędzie się seminarium dotyczące rewitalizacji. Temat wraca po roku od referendum, w którym mieszkańcy nie zgodzili się na wprowadzenie częściowego ruchu na rynek, w ramach działań ożywiających, jakie proponowały poprzednie władze. Mimo kilku przygotowanych koncepcji, miedzy innymi przez poznańską firmę Atrium - w rynku nadal nic się nie zmieniło.

Obecny burmistrz podkreślał jeszcze w trakcie kampanii, że nie chciałby, aby dyskusja o przyszłości starówki sprowadziła się jedynie „do rozmowy czy ma być ruch na rynku, czy nie”.

- Burmistrz Jarocina zaprasza do udziału w seminarium „Rewitalizacja Jarocina w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020”. Spotkanie, które zostanie opracowane z uwzględnieniem potrzeb Jarocina, poprowadzi zespół z Instytutu Rozwoju Miast - informuje Kancelaria Burmistrza Jarocina. - Pierwszy dzień seminarium pozwoli na przedstawienie możliwości rewitalizacji w świetle procedowanej ustawy, a także przedyskutowanie najważniejszych potrzeb i oczekiwań w Jarocinie.

Spotkanie odbędzie się w ratuszu. Początek o godzinie 12:00.

Program:

1. Programowanie rewitalizacji w nowej perspektywie finansowej 2014-2020 - Wojciech Jarczewski

2. Miejscowy plan rewitalizacji – planowanie miejscowe a programowanie rewitalizacji - Antoni Matuszko

3. Fiszki projektowe – dojście do zintegrowanego GPR - Agata Kuta 4. wystąpienia przedstawicieli różnych wydziałów urzędu miejskiego oraz innych instytucji omawiających główne oczekiwania i potrzeby oraz wyzwania stojące przed rewitalizacją.

5. dyskusja

ZOBACZ TEŻ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE