Reklama

Rewitalizacja Jarocina. Strażacy pomogą mieszkańcom śródmieścia

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Jarocin

Rewitalizacja Jarocina. Strażacy pomogą mieszkańcom śródmieścia  - Zdjęcie główne

Rewitalizacja Jarocina. Strażacy pomogą mieszkańcom śródmieścia | foto UM Jarocin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W centrum miasta cały czas trwa wymiana wszystkich sieci podziemnych. Roboty powodują między innymi zakłócenie prawidłowego odprowadzania wód opadowych i roztopowych w śródmieściu. Mieszkańcy, którzy mają problemy z tego powodu mogą wezwać na pomoc straż pożarną.

Reklama

Zakrojona na szeroką skalę inwestycja docelowo obejmie ponad 20 ulic w centrum Jarocina. Rozkopane ulice i chodniki powodują wiele utrudnień dla mieszkańców.Prace związane z przebudową systemu kanalizacji i sieci wodociągowej powodują między innymi brak prawidłowego odprowadzania wód opadowych i roztopowych.Konsekwencją są zalewania piwnic i podtopienia budynków. Takie przypadki coraz częściej zgłaszają mieszkańcy.


W odpowiedzi władze miasta i Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, które realizuje inwestycję, informują, że w każdym takim przypadku właściciele i zarządcy budynków w centrum Jarocina mogą zgłaszać interwencję do Państwowej Straży Pożarnej pod numerem telefonu 998.


Strażacy z OSP pomogą mieszkańcom śródmieścia


Do usunięcia skutków zalań i podtopień PSP niezwłocznie oddeleguje jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej z specjalistycznym sprzętem.Jednocześnie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zwraca się do mieszkańców z prośbą o cierpliwość i wyrozumiałość.


Strażacy pomogą mieszkańcom śródmieścia - jedna z największych inwestycji w Jarocinie


Przebudowa systemu kanalizacji sanitarnej - rozdział kanalizacji ogólnospławnej na kanalizację sanitarną i kanalizację deszczową oraz sieci wodociągowej w centrum Jarocina realizowana jest w ramach projektu: „Gospodarka wodno-ściekowa w gminie Jarocin”.  

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy