Reklama

Remont krajówki w Jarocinie. Będą utrudnienia

Opublikowano:
Autor:

Remont krajówki w Jarocinie. Będą utrudnienia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. w Kaliszu informuje o rozpoczęciu remontu drogi krajowej nr 12 na odcinku Jarocin - Piaski. - W związku z realizacją inwestycji mogą występować utrudnienia w ruchu. W Jarocinie prace obejmą odcinek krajowej „12” od ul. Zacisznej do drogi krajowej nr 11, gdzie nastąpi remont nawierzchni oraz częściowa wymiana krawężników - informuje wykonawca, który prace realizuje na zlecenie poznańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Remont będzie realizowany na al. Niepodległości. Gołym okiem widać, że nawierzchnia, która ostatni raz była naprawiana kilka lat temu, wymaga interwencji. Zwłaszcza pobocza na których pojazdy ciężarowe w czasie, gdy wiadukty na ul. Powstańców Wlkp. były nieczynne, wytłoczyły spore koleiny.

Jak dowiedzieliśmy się w Obwodzie Drogowym GDDKiA w Jarocinie, dzisiaj w miejscu remontu będą wykonywane pomiary. Krytycy już zastanawiają się głośno - dlaczego nowa nawierzchnia jest kładziona dopiero jesienią, kiedy w nocy temperatury spadają blisko zera.

Według informacji PBD Kalisz prace remontowe na odcinku drogi krajowej nr 12 Piaski-Jarocin potrwają do 13 listopada.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE