Reklama

Referendyści wychodzą na ulicę. Ile mają podpisów?

Opublikowano:
Autor:

Referendyści wychodzą na ulicę. Ile mają podpisów?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Jarocin. Referendum 2015. We wtorek Gazeta Jarocińska podała, że komitet, który zbiera podpisy pod wnioskiem o referendum w sprawie odwołania władz Jarocina, ma już poparcie 2 tysięcy mieszkańców gminy (więcej o sprawie przeczytasz w aktualnym wydaniu).

Z dnia na dzień parafek przybywa. Według ostatnich danych swoje podpisy na listach złożyło już ponad 2,5 tys. uprawnionych do głosowania. Do tej pory inicjatorzy plebiscytu szukali poparcia przede wszystkim wśród znajomych.

- Wiele osób pytało nas, między innymi na profilach społecznościowych, gdzie można złożyć podpis w sprawie referendum o odwołaniu Rady Miejskiej i Burmistrza Jarocina, mieliśmy też sporo telefonów w tej sprawie - tłumaczy Anna Regulska, członkini KR. - Dlatego w najbliższą sobotę (jutro) uruchomimy trzy punkty na terenie Jarocina, gdzie będzie można wyrazić swoje poparcie dla naszej inicjatywy.

Gdzie będzie można się podpisać pod inicjatywą referendum? Na parkingu przy Biedronce (Pepco, ul. Śródmiejska w Jarocinie), na parkingu przy Galerii Jarocińskiej (ul. Wrocławska) i na parkingu przy ul. Św. Ducha (myjnia samochodowa). Listy referendalne będę wyłożone w godzinach 10.00 - 13.00.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE