Reklama

Radny miejski kierownikiem hotelu

Opublikowano:
Autor:

Radny miejski kierownikiem hotelu  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Radny Grzegorz Wasielewski został kierownikiem hotelu w Jarocin - Sport. Radny miejski, z koła popierającego obecnego burmistrza Jarocina, kieruje hotelem od początku lipca. Teraz przedłużono mu umowę na kolejne trzy miesiące. Szef Jarocin Sport przyznaje, że wcześniej stawisko kierownika istniało w regulaminie i „w ostatnim czasie pojawiła się potrzeba obsadzenia etatu”. Konkursu jednak nie ogłaszał. - Pan Wasielewski złożył wniosek i na podstawie tego wniosku został przyjęty. Były jeszcze inne aplikacje, bo często ludzie składają podania i mamy ich dużo, ale po rozmowie kwalifikacyjnej został wybrany wniosek pana Wasielewskiego - wyjaśnia Leszek Mazurek.

Grzegorz Wasielewski mówi, że ma doświadczenie w hotelarstwie, bo w tej branży był zatrudniony m.in. podczas pobytu w Wielkiej Brytanii.  - Podjąłem tę pracę wyłącznie z chęci rozwoju osobistego. Jest to przestrzeń, która daje duże możliwości i to mnie bardzo interesuje - mówi Wasielewski. -Oczywiście nie łączę swojej działalności samorządowej czy społecznej ze ścieżką zawodową.

Wasielewski popierał w ostatnich wyborach Mikołaja Kostkę, który teraz jest wiceburmistrzem odpowiedzialnym za spółki. Łączenie tych dwóch spraw szef Jarocin - Sport nazywa „plotką i insynuacjami”.  - Muszę panu powiedzieć, że ja dopiero po kilku dniach się zorientowałem, że to jest radny. Proszę mi wierzyć, że tej osoby nie znałem - mówi Leszek Mazurek.

 (nba)

Więcej o zatrudnianiu radnych w miejskich spółkach w aktualnym wydaniu Gazety Jarocińskiej. 

Fot. Bartek Nawrocki

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE