Reklama

Przedsiębiorco zarejestruj się do nowej wersji TAX FREE. Zostało mało czasu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Przedsiębiorco zarejestruj się do nowej wersji TAX FREE. Zostało mało czasu  - Zdjęcie główne

Przedsiębiorco zarejestruj się do nowej wersji TAX FREE. Zostało mało czasu | foto Zdjęcie poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zarejestruj się do nowej wersji TAX FREE. Zostało mało czasu.

Reklama

Zwrot podatku VAT dla podróżnych daje możliwość odzyskania podatku zapłaconego przy zakupie towarów w Polsce przez podróżnego, który nie ma stałego miejsca zamieszkania w terenie Unii Europejskiej.

Zostało tylko kilka dni na rejestrację w nowej wersji TAX FREE

Od stycznia 2022 roku wszyscy sprzedawcy, zarejestrowani i działający w systemie zwrotu podatku VAT podróżnym, będą mieli obowiązek wystawiania dokumentów TAX FREE w formie elektronicznej.

Dlatego przedsiębiorcom którzy chcą sprzedawać w systemie TAX FREE, zostało już tylko kilka dni na rejestrację w jego nowej wersji opartej na elektronicznej obsłudze dokumentów.

Jak się zarejestrować do nowej wersji TAX FREE?

Można to zrobić na Platformie Usług Elektronicznych Skarbowo-Celnych (PUECS), gdzie krok po kroku zostaniemy poprowadzeni przez formularz rejestracyjny.

W trakcie nastąpi weryfikacja, czy przedsiębiorca jest czynnym podatnikiem VAT i czy ma co najmniej jedną kasę rejestrującą on-line. Są to warunki niezbędne do tego, aby sprzedawać towary w systemie TAX FREE od początku 2022 roku.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy