Reklama

Prezes szpitala może dostać zlecenie na likwidację

Opublikowano:
Autor:

Prezes szpitala może dostać zlecenie na likwidację - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Przewodniczący rady powiatu Jan Szczerbań grozi obcięciem wynagrodzeń, a nawet zwolnieniem członków rady nadzorczej jarocińskiego szpitala.

Na ostatnim posiedzeniu połączonych komisji budżetu i zdrowia przewodniczący rady stanął w obronie najmniej uposażonych pracowników naszej lecznicy. Radził prezesowi Marcinowi Jantasowi, jak ma postępować z członkami gremium nadzorującego szpital.

- Jeśli dostanie pan takie zalecenie (od rady nadzorczej - przyp. red.), żeby obniżyć albo w ogóle zlikwidować jakąkolwiek pomoc dla tych pracowników, którzy zarabiają mało - chodzi o personel średni i administracyjny - to ja proponuję, żeby zacząć od rady nadzorczej i im obciąć wynagrodzenie. Dać im na przykład po sto złotych i wtedy niech myślą - stwierdził.

- Jeśli takie chore pomysły będą rady nadzorczej - a takie informacje do mnie docierają - to proszę przyjść do mnie i od nich zaczniemy, a jako rada powiatu jeszcze to pobłogosławimy, bo to jest najgłupsze, co może być - zapowiadał zdenerwowany przewodniczący. - Jeśli oni są tacy mądrzy i tak główkują, to proponuję przyjrzeć się temu towarzystwu i taką radę wymienić - grzmiał Szczerbań.

Jakie wynagrodzenie pobierają członkowie rady nadzorczej szpitala, a ile zarabiają pielęgniarki w naszej lecznicy - szczegóły w „Gazecie Jarocińskiej”.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE