Reklama

Prezes chce się wyplątać. Oddaje pieniądze w ratach

Opublikowano:
Autor:

Prezes chce się wyplątać. Oddaje pieniądze w ratach  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Po powrocie na stanowisko prezesa Mariusz Małynicz zadeklarował, że zwróci na konto zarządzanej przez siebie spółki 40 tys. zł. Wcześniej prezes ZGO przegrał w sądzie proces wytoczony mu przez poprzednie władze firmy.

Chodzi o pieniądze, jakie trafiły na konto zwolnionego w 2013 roku Małynicza. Księgowość spółki źle wyliczyła wówczas kwotę odszkodowania i tak do byłego prezesa trafiło dodatkowo kilkadziesiąt tysięcy złotych, których nie chciał oddać. Poprzedni zarząd spółki śmieciowej wytoczył więc Małyniczowi proces, który ostatecznie obecny prezes przegrał.

Przywrócony na stanowisko Małynicz, choć przekonuje, że sprawę „można wygrać”, nie odwołał się od orzeczenia sądu. Przy okazji przekonuje, że powstała sytuacja jest również dla niego „mało komfortowa”, bowiem jako prezes spółki, pozostawałby w sporze z zarządzaną przez siebie firmą.

- Chcę się z tego wyplątać - mówi w rozmowie z portalem Mariusz Małynicz. Czy już wpłacił pieniądze? - Staram się uregulować sprawę, jak najszybciej. Do tej pory na konto spółki wpłaciłem kilkanaście tysięcy złotych. Zamierzam się z tym uporać do końca lutego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE