Reklama

Pracowała siedem lat. Teraz podziękowała i przeprosiła

Opublikowano:
Autor:

Pracowała siedem lat. Teraz podziękowała i przeprosiła - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Kotlin. Samorząd. Urząd Gminy. Pracownicy. Zmiany kadrowe.

Od poniedziałku pracę w kotlińskim urzędzie rozpoczęła nowa urzędniczka. Zmiany kadrowe nastąpiły po tym, jak z pracy zrezygnowała Justyna Zawieja, która zajmowała stanowisko inspektora do spraw ewidencji działalności gospodarczej i spraw społecznych [ZOBACZ TUTAJ]

Urzędnicze, prezes Stowarzyszenia „Przyszłość Kotlina”, aktywnej działaczce organizacji pozarządowych za współprace podziękowali radni.

 - Dziękujemy za wszystko. Podejmowałaś wiele inicjatyw, które były na naszym terenie nowatorskie i sprawdziły się. Mieszkańcy je zaakceptowali, ale jest nowe wyzwanie. Życzymy zdrowia wszystkiego dobrego przy realizacji tych wszystkich wyzwań, pomysłów, które niewątpliwie masz mówił na sesji Tomasz Kosiński, przewodniczący Rady Gminy Kotlin.

 

- Chciałabym serdecznie podziękować za siedem lat współpracy. Podziękować za wspólne sukcesy, aktywność, pomoc a przeprosić za małe niedociągnięcia - powiedziała Justyna Zawieja, która odeszła z kotlińskiego urzędu po 7 latach pracy.

 

Od poniedziałku na stanowisko referenta do spraw ewidencji działalności gospodarczej i spraw społecznych pracuje Weronika Robakowska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE