Reklama

Pożar. Kłęby dymu widać z daleka

Opublikowano:
Autor:

Pożar. Kłęby dymu widać z daleka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Pali się budynek gospodarczy w Raszewach (gm. Żerków). - W tej chwili na miejsce dojeżdżają jednostki - poinformował portal dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie. - Kłęby dymu widać z kilku kilometrów - informuje jeden z internautów.

[AKTUALIZACJA 13:00]

 - My tu wszyscy blisko mieszkamy. Całe szczęście, że wiało w kierunku Przybysławia, bo byśmy się spalili. Mieszkamy od sąsiadów dosłownie 20 metrów - relacjonowała jedna z mieszkanek Raszew

Z wstępnych informacji wynika, że zapalił się zbiornik z olejem napędowym, po czym płomienie zajęły cały budynek. - Na miejsce zdarzenia jedzie auto ze środkiem pianotwórczym.  Sytuacja jest opanowana  - relacjonuje dyżurny PSP w Jarocinie. W akcji gaśniczej uczestniczy 12 zastępów straży pożarnej.

[AKTUALIZACJA 18:00]

 Z ogniem walczyło 14 zastępów straży pożarnej. Akcja gaśnicza trwała blisko 4 godziny. Straty oszacowano na ponad 600 tys. zł.

Spaliły się sieczkarnia do kukurydzy, prasa rolująca, agregat siewny, opryskiwacz i drobny sprzęt warsztatowy. Zniszczeniu uległa metalowa konstrukcja dachu budynku.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE