Reklama

Powiatowi radni na posiedzeniu. Rozpatrzą skargę na zarząd powiatu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: A. Konieczna

Powiatowi radni na posiedzeniu. Rozpatrzą skargę na zarząd powiatu   - Zdjęcie główne

Powiatowi radni na posiedzeniu. Rozpatrzą skargę na zarząd powiatu | foto A. Konieczna

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przewodniczący Jan Szczerbań zwołał 37 posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego. W programie znalazło się 16 punktów. Jeden dotyczy skargi, jaka złożył mieszkaniec gminy Jarocin na działanie zarządu powiatu.

 

Radni na początek wysłuchają czterech sprawozdań z pracy w 2020 roku: komisji bezpieczeństwa i porządku, komisji skarg, wniosków i petycji oraz pozostałych komisji stałych rady powiatu.

 

Powiatowi radni na posiedzeniuPoza tym w programie znalazło się sześć projektów uchwał w sprawach:

- planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli na rok 2021, maksymalnej kwoty dofinansowania opłat za kształcenie oraz form kształcenia, na które dofinansowanie jest przyznawane,

- określenia szczegółowych warunków umorzenia w całości lub w części łącznie z odsetkami, odroczenia terminu płatności, rozłożenia na raty lub odstępowania od ustalenia opłaty za pobyt dziecka w pieczy zastępczej,

- wyrażenia zgody na udzielenie pomocy finansowej Województwu Wielkopolskiemu na okres od 1 stycznia do 30 czerwca 2021 roku,

- zmian w Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2021 - 2030,

- zmian w budżecie powiatu jarocińskiego na 2021 rok.

 

Rozpatrzą skargę na zarząd powiatu  

Radni zajmą się także rozpatrzeniem skargi na działanie na zarząd powiatu, którą złożył mieszkaniec Mieszkowa (gm. Jarocin). O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

 

W programie sesji znalazły się również interpelacje i zapytania radnych, wnioski oraz oświadczenia, wolne głosy i wnioski a także komunikaty.

 

Posiedzenie odbędzie się dzisiaj, początek o godzinie 14.30. Część radnych będzie obradowała na sali w Starostwie Powiatowym w Jarocinie a część za pośrednictwem łączy internetowych. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy