Reklama

Powiatowi radni będą obradować po raz 38 w tej kadencji

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Powiatowi radni będą obradować po raz 38 w tej kadencji - Zdjęcie główne

Powiatowi radni będą obradować po raz 38 w tej kadencji | foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Powiatowi radni będą obradować po raz 38 w tej kadencji. Przewodniczący Jan Szczerbań zwołał kolejna sesję Rady Powiatu Jarocińskiego. Radni zostali podzieleni - część będzie obradowała w sali sesyjne, a część zdalnie.

Reklama

Powiatowi radni zanim przegłosują 5 projektów uchwał, które znalazły się w programie, wysłuchają kilku sprawozdań, między innymi z działalności przewodniczącego rady, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej Jarocinie.

Natomiast zarząd powiatu przedstawi informację o stanie realizacji zaplanowanych zadań inwestycyjnych i remontowych w drogownictwie w 2020 roku.

Powiatowi radni będą obradować po raz 38 w tej kadencji. W programie wsparcie dla jarocińskiego szpitala

Radni kolejny raz zdecydują o przekazaniu wsparcia finansowego dla Szpitala Powiatowego w Jarocinie. Tym razem w wysokości 289 tysięcy złotych z przeznaczeniem na spłatę części kredytów oraz odsetek od obligacji. 

W czasie posiedzenia rozpatrzony zostanie także projekt uchwały w sprawie ustalenia trybu udzielania i rozliczania oraz przeprowadzania kontroli prawidłowości pobrania i wykorzystania dotacji udzielonych z budżetu powiatu jarocińskiego dla szkół i placówek niepublicznych.

Powiatowi radni będą obradować po raz 38 w tej kadencji. Wolne głosy pod koniec posiedzenia

Radni w kolejnej uchwale określą również zadania, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na 2021 rok.

Posiedzenie zakończy rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2021 - 2030 oraz w sprawie zmian w budżecie powiatu na 2021 rok.

W programie sesji są także interpelacje i zapytania radnych, wnioski i oświadczenia, wolne głosy i wnioski oraz komunikaty.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy