Reklama

Ponad 100 lokatorów znowu musi poczekać na mieszkania [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Ponad 100 lokatorów znowu musi poczekać na mieszkania [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Na początku maja ma się zakończyć budowa drugiego osiedla mieszkań czynszowych przy ulicy Siedlemińskiej. Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego ma jednak poważny problem, dlatego lokatorzy będą musieli poczekać na przydział.

 

 

Na ukończeniu jest budowa mieszkań przy ulicy Siedlemińskiej w Jarocinie. 108 osób będzie jednak musiało poczekać na przydział.

 

 

Przyszli lokatorzy nie mają szczęścia. Już raz musieli uzbroić się w cierpliwość, bo termin oddania osiedla przedłużył się o rok.

 

 

A wszystko przez poznańską firmę Family House, która nagle zeszła z budowy i nie dokończyła zaplanowanych robót [szczegóły TUTAJ].

 

 

Poszukiwania nowego wykonawcy trwało jednak kilka miesięcy i zanim przejął on inwestycję upłynął prawie rok [więcej na ten temat czytaj TUTAJ].

 

 

Kiedy wszystko już było na dobrej drodze, aby oddać obiekty do użytku lokatorów, w kraju ogłoszony został stan epidemii. W tej sytuacji wszystko zostało zawieszone - przyznanie mieszkań przy ulicy Siedlemińskiej również. Lokatorzy będą musieli po raz kolejny poczekać.

 

 

W tej sytuacji prezes Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego wydał oświadczenie. Napisał w nim między innymi:

 

 

„Ze względu na panujące zagrożenie epidemiczne, wszelkie instytucje kontrolne nie mogą przeprowadzić odbiorów technicznych lokali i nie jesteśmy w stanie uzyskać pozwolenia na budowę” - poinformował Jerzy Wolski [cała treść oświadczenia poniżej].

 

 

OŚWIADCZENIE PREZESA JTBS-u:

 

Każdy z nas może pomóc jarocińskiemu szpitalowi. Każda złotówka się liczy! Wystarczy kliknąć w zdjęcie. Nie zapomnij udostepnić zrzutki. 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE