Reklama

Policjant z Jarocina najlepszy w Polsce

Opublikowano:
Autor:

Policjant z Jarocina najlepszy w Polsce   - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Kolejny sukces jarocińskiej policji.

 

Pod koniec maja informowaliśmy, że jarocińscy kryminalni wzięli udział w eliminacjach wojewódzkich do konkursu „Policjant Służby Kryminalnej 2019”. Podczas eliminacji kryminalni musieli wykazać się także wiedzą teoretyczną. Ta sprawdzana była w czasie testu wiedzy. Sprawdzono także ich wiedzą procesową jak i operacyjną. Po zakończeniu wszystkich konkurencji wyłoniona została najlepsza drużyna oraz najlepsi funkcjonariusze w poszczególnych kategoriach konkursowych.

Najlepszym zespołem okazała się drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Jarocinie, która wystąpiła w składzie: podinsp. Paweł Sobański, asp. sztab. Jacek Mettler, mł. asp. Marcin Bojarun i sierż. sztab. Piotr Berus.
 

 

 

Właśnie przed chwilą policja w mediach społecznościowych poinformowała o wynikach konkursu.

 

 

- Znamy najlepszego Policjanta Służby Kryminalnej Roku 2019! Jesteśmy dumni, że jest to policjant z Wielkopolski Sierż. sztab. Piotr Berus z KPP w Jarocinie okazał się bezkonkurencyjny - w strzelaniu, testach wiedzy, badaniu miejsca zbrodni i rozwiązywaniu kryminalnych zagadek nie ma sobie równych - poinformowała policja za pośrednictwem fanpage’a.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE