Reklama

Policja wyjaśnia okoliczności napaści na kobietę. Czy doszło do gwałtu?

Opublikowano:
Autor:

Policja wyjaśnia okoliczności napaści na kobietę. Czy doszło do gwałtu? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Internauci i kierowcy obserwowali wczoraj wieczorem aktywność policji a potem straży pożarnej na ul. Powstańców Wielkopolskich w Jarocinie.

 

 - Przy ulicy Powstańców Wielkopolskich policjanci chodzą z latarkami po polu i czegoś szukają. Radiowóz na kogutach - napisał pan Piotr.

Co robi straż pożarna i policja? Przeszukują rów na Powstańców Wielkopolskich między Multishopem a rondem - pyta kolejny użytkownik portalu jarocinska.pl.

Policja potwierdza, że w poniedziałek wieczorem wykonywała czynności na ul. Powstańców Wielkopolskich.
 

- Wczoraj wieczorem doszło do napaści na idącą kobietę. Mężczyzna kierował wobec swojej ofiary groźby karalne. Poszkodowanej udało się uciec. Napastnik został zatrzymany przez funkcjonariuszy w przeciągu półtorej godziny od zdarzenia - informuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.
 

Przebywa w Policyjnej Izbie Zatrzymań. Póki co policja nie chce podać więcej szczegółów odnośnie zdarzenia. Nie ujawnia, gdzie doszło do ujęcia napastnika. Nie podaje też wieku ofiary i zatrzymanego mężczyzny. Wiadomo, że poszkodowana i sprawca nie znali się.  

 Czy kobieta doznała obrażeń ciała?

 

- O tym też będziemy mogli poinformować, jak będziemy mieli wykonane wszystkie czynności. Czekamy na opinię ze szpitala - odpowiada rzecznik policji. 

 


Nieoficjalnie mówi się, że mężczyzna usiłował zgwałcić kobietę.

- Prowadzone są czynności, które pozwolą nam ustalić, do jakiego typu zdarzenia doszło - wyjaśnia asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

[AKTUALIZACJA 09:10]

 Policja podała, że doszło do przestępstwa o charakterze seksualnym.

 

Funkcjonariusze apelują, aby nie być obojętnym wobec osób, którym dzieje się krzywda. W przypadku tego zdarzenia możemy mówić o znieczulicy

 Do napaści doszło na chodniku wzdłuż drogi krajowej. Ulicą przejeżdżali kierowcy, którzy widzieli szarpiącą się kobietę z mężczyzną.  Nikt nie zareagował. Kiedy poszkodowanej udało się uciec, wybiegła na środek ulicy. Zatrzymała pojazd. Jeden z kierowców uchylił szybę w samochodzie, a kobieta poprosiła go, żeby jej pomógł, to ten zamknął szybę i odjechał. Nawet nas nie poinformował – opisuje rzecznik policji.                                      

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE