Reklama

Reklama

Pół wieku przepracowała w urzędzie. Kto ją zastąpi?

Opublikowano: ndz, 26 sty 2020 06:33
Autor:

Pół wieku przepracowała w urzędzie. Kto ją zastąpi? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

To jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy kotlińskiego samorządu.

 

 

Skarbnik gminy Irena Antczak po 50 latach odchodzi z kotlińskiego urzędu.

 

Pracę w urzędzie rozpoczęła w 1970 roku, a od czerwca 1990 roku aż do teraz była skarbnikiem gminy Kotlin. Kilka lat temu uzyskała uprawnienia emerytalne jednak cały czas pracowała.

 

W ubiegłym roku złożyła pismo do wójta, w którym zwróciła się o odwołanie z pełnionej funkcji. Mirosław Paterczyk przychylił się do prośby skarbniczki.

 

Włodarz gminy zapowiada, że na sesji w przyszłym tygodniu zostanie powołana nowa osoba na wspomniane stanowisko. Szef gminy zwróci się do rady, aby tę posadę objęła Alicja Andrzejewska, która jest aktualnie specjalistką ds. księgowości budżetowej w Urzędzie Gminy Kotlin.

 

- Pani Alicja pracuje od kilku lat i ma już wystarczające doświadczenie. Już w poprzedniej kadencji była przygotowywana do tej funkcji, ale teraz nastąpił odpowiedni moment - mówi Mirosław Paterczyk.

 

Jednocześnie wypowiada się w samym superlatywach o współpracy z Ireną Antczak.

 

- Wprowadziła mnie w pracę samorządową. Jest osobą, która ma ogromną wiedzę odnośnie finansów gminnych - mówi wójt Kotlina.

 

Czytaj również: Trzeba będzie przeprowadzić wybory uzupełniające. Wszystko przez jedną decyzję...

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 

 

 
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.